Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek a szűz csillagjegy...

Szerintetek a szűz csillagjegy jó?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem, a szűz csillagjegy nagyon rossz! Veszélyes!!!
2012. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nincs olyan, hogy jó csillagjegy, a sorsod te alakítod és nem azon múlik, hogy szűz, vagy bak jegyben születtél.
2012. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Akiket ismerek azok elégé mindenlében kanalak szeretnek mindenbe bele kotyogni.Ezért pletykásak is és nyalizosak.

De ez csak az én vélményem azokrol akiket ismerek.Nem egy álltalános jellemzés.

2012. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem, nagyon szar! Miért ne lenne jó ? Olyan, mint a többi.
2012. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Antimod ***** válasza:
91%

Én is szűz vagyok, de nincs olyan, hogy ez jó, ez meg rossz. Felfoghatod egyfajta karmának is, hogy milyenbe születtél, mindegyiken belül meg lehet találni a saját boldogulásodat.

Itt ugye arra utalok, hogy más-más csillagjegy más-más személyiségi jegyeket tükröz.

2012. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Lehet egy skorpió meg egy szűz tök ugyan olyan, míg 2 vízöntő teljesen más. Semmi köze a személyiséghez.
2012. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Én akiket ismerek és szűz csillagjegyűek, mindegyiket utálom mert rossz emberek. Ez persze nem biztos, hogy összefügg egymással, csak megemlítettem.
2012. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
A családomban volt egy-két szűz jegyű és volt szűz kolléganőm is, nem egy.Nos, valami kell hogy legyen a horoszkópok jellemzéseiben, mert ezek a szűzek annyira sok közös vonást mutattak, hogy az nem lehet véletlen.Jellemző rájuk, hogy a munkában szorgalmasak , csak azzal foglalkoznak, ami szerintük ésszerű és praktikus dolog.Mártírkodók és nagyon könnyen elérik, hogy az emberek azt higyjék róluk, ők a legügyesebbek, legszentebbek, a körülöttük lévő pedig mind semmirekellő hülye.Cinikusak.A normálisabb szüzek legalább józanok és feleősségtudók, kitartóak.Egyszerű emberek.Én Skorpió létemre nagyon nehezen jövök ki velük.
2012. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 14. 09:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Jópár szüzet ismerek, de én nem vettem észre párhuzamot.

Az egyik srác egy rideg, mogorva, fennhéjázó, lusta valaki, egy másik (akivel jelenleg járok) toleráns, humoros, okos, kissé különc és imádnivaló figura. :) Lány ismerőseim közt is kb. ekkora különbségek vannak. Szerintem. :)

2012. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!