Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet meghóditani egy...

Hogyan lehet meghóditani egy skorpió nőt?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben elkezdtem találkozgatni egy lánnyal akiről megtudtam hogy skorpió a csillagjegye!Teljesen a hatalmába keritett!Elbűvölő,kedves és olyan kisugárzása hogy arra szavak nincsenek!De ugyanakkor távolságtartó és néha olyan érzésem van mintha kerülne,de folyamatosan adja a jeleket!

Nem tudom hogy milyen játékot játszik velem,csak azt hogy részt akarok benne venni!

Valami tippek jól jönnének hogy én miként viselkedjek vele hogy sikeres legyen a hóditás!


2012. aug. 17. 16:35
1 2
 11/13 Shai-Hulud ***** válasza:

"mostanában mindenki az állatokhoz vonzódik?"

Igen, mindenki. Még a párom is. :-DD

2012. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A legjobb, amit tehetsz, ha gyorsan elfelejted ezt a csillagjegyesdit. Ezerszer bizonyított, hogy semmilyen kapcsolat nincs jegyek és tulajdonságok között. Tehát, ne abból indulj ki, hogy mit írnak a skorpióról, mert tök felesleges. Úgy hódítsd meg, mint minden más lányt: add önmagad, szórakoztasd el, legyél vele figyelmes, hallgasd végig őt, satöbbi. Hajrá :)
2012. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Velősen és tömören.. Sz@rd le! Az majd beindítja.. Engem pl. nagyon fel tud húzni az a férfi, aki odavan értem, elutasítom és utána semmibe vesz.. "ez a már csak azért is" és "mi az hogy?" dolog nálam.. A lényeg, hogy ne nyalizz, ne pitizz, legyél határozott és jó humorú! Ez a titok nyitja! :) No és a szarkazmus.. az a kedvencünk! ;)


(skorpió nő)

2012. dec. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!