Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán csillagjegyű...

Az oroszlán csillagjegyű ember belül tényleg gyenge és csak azért mutatja magát erősnek h ne lássák gyengének?

Figyelt kérdés

Eddig mindenhol azt olvastam erről h erős jellem, de most h komolyabban elkezdtem most foglalkozni ezzel, néhol olvastam h igazából belül gyenge, de erősnek mutatja magát h ezt lássa a külvilág. Szerintetek ez igaz? Valószínűleg csak azt tudja megmondani akinek az a horoszkópja, hát nekem nem az, ezért nem tom, de van egy jó kis példám rá. Ezt lessétek:

[link]



2012. szept. 13. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem, a jellem és a születési idő között nincs összefüggés.
2012. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, nem. Válassz melyik tetszik.
2012. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérek
2012. szept. 13. 22:11
 4/18 anonim ***** válasza:
Ezt, hogy belül gyenge, csak erősnek mutatja magát itt olvastad egy gyakoris kérdésnek a válaszában és ez nem igaz, mert egy ember nem attól lesz erős/gyenge, mert olyan horoszkópban született. Szóval szerintem nem igaz.
2012. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég sok emberre igaz ahhoz, hogy ne egy hónapra és születési időre korlátozzuk.
2012. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
olyanok írjanak akiknek oroszlán és legyenek őszinték
2012. szept. 13. 22:16
 7/18 anonim ***** válasza:

Én oroszlán vagyok-család szerint makacs önfejű kiharcolom amit akarok (ez csak anyagiakra vonatkozik pl. gyereknek bicaj stb.), de belül igen érzékeny, nem mutatom ki más előtt ha fáj, befelé könnyezem vagy ha senki se látja...


De szerintem mindenki más...

2012. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7-es voltam-őszinte is vagyok, ezt sokan ki is használják, ha nagyon megbántanak nehezen tudok békülni, Másoknak-másokon segítek (játszótéren azt mondták "jótétlélek" vagyok és hogy ezeket duplán kapom vissza az élettől-eddig nem úgy tűnt...)
2012. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
fel se meri magát vállalni, ez a véleményem erről a csillagjegyről
2012. szept. 13. 22:39
 10/18 A kérdező kommentje:
magyarul naív vagy
2012. szept. 13. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!