Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán csillagjegyű...

Az oroszlán csillagjegyű ember belül tényleg gyenge és csak azért mutatja magát erősnek h ne lássák gyengének?

Figyelt kérdés

Eddig mindenhol azt olvastam erről h erős jellem, de most h komolyabban elkezdtem most foglalkozni ezzel, néhol olvastam h igazából belül gyenge, de erősnek mutatja magát h ezt lássa a külvilág. Szerintetek ez igaz? Valószínűleg csak azt tudja megmondani akinek az a horoszkópja, hát nekem nem az, ezért nem tom, de van egy jó kis példám rá. Ezt lessétek:

[link]



2012. szept. 13. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Fel se meri magát vállalni alatt mit értesz meg hogy naiv? Én felvállalok mindent!!! Egy valamit nem amiről nemtudom igaz-e
2012. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Five Star ***** válasza:
Minden Oroszlán más, nincs két ugyanolyan. Ismerek olyan Oroszlánt, aki elbukott, és tényleg igaz rá, hogy belülről egy roncs, de azért próbálja kifelé a nagy erős jellemet mutatni, csak hát ugye szarból nem lehet várat építeni... meg ismerek olyat is, aki magabiztos, de nem beképzelt, határozott, teljesen egészséges lelkületű kívül-belül. Az Oroszlán alapvetően belül is erős, csak nagyon nehezen bírja a kudarcélményt (pláne, ha más is tud a kudarcáról), és sokkal inkább belül magára veszi, mint mások, emiatt tény, hogy legyengülhet.
2012. szept. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hogy ez milyen igaz, Antonini pont így gyengült le XD már ha lehetett valaha erősnek nevezni, mert sztem mindig is gyenge volt. Bár régebben nem ismertem, tavaly óta figyelem csak
2012. szept. 15. 11:20
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha te nem vagy oroszlán csillagjegyű, akkor minek szólsz ebbe bele? Én az vagyok, és felvállalom magam. Kimondom azt is amit gondolok, felvállalom milyen vagyok, és ha valamit meg akarok kapni, azért harcolok, hogy megkaphassam! És egy másik rokonunk is oroszlán és ugyanilyen jellem. Úgyhogy amit olvastál az egy eget verően nagy marhaság.
2012. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De Antonini egy gyenge jellem
2012. szept. 19. 16:56
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem. Az oroszlánok valóban erősek, kitartóak, és legfőképpen irányító beállítottságúak. Kissé talán diktátor, de mindenképp vezető. Tehát nem, viszont belülről képes őrlődni, de ettől még erős!
2012. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Oroszlán vagyok és nem viselem el a kudarcot. Emiatt egyedül szoktam bánkódni de amugy minden oké.
2013. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ki az az Antonini?
2013. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!