Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A horoszkóp szerint a Kos...

A horoszkóp szerint a Kos férfihez a Skorpió vagy a Nyilas nő illik jobban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a csillagjegy számít meg minden, de én

azért mégis kíváncsi lennék, hogy mit javasol a horoszkóp :)


2012. szept. 15. 01:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
Pedig jól tennétek, ha horoszkóp alapján választotok. Én csak azt a két fajta nőt keresem, akikkel összeillek, a többi szóba sem jöhet.
2012. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ahhj de vicces vagy -.-
2012. szept. 15. 14:34
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
Ez az igazság, ha te nem hiszel benne az a te dolgod, de nem kell lenézni azt, aki hisz benne.
2012. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Skorpió nő vagyok. Az utolsó párom Kos volt. Nos, el lehet lenni, de két erős, akaratos személyiség, vita az várható. Egyébként ahogy valaki írta az első oldalon, nem tudja fen tartani az érdeklődésem, unalmas lesz egy idő után. Szóval inkább a Nyilas.
2012. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%

Nyilas vagyok, és nem voltam még kosba szerelmes. Viszont akik kosok voltak köröttem, azokkal jól kijöttem, jó barátság volt mindig, és hasonló gondolataink voltak sok esetben. Úgy mindig megértették félszavakból amint megértetni akartam velük, míg néhány más jegyű ember nem nagyon vágott... De hogy párkapcsolat milyen lenne velük, azt nem tudom. Lehetséges, hogy túl baráti, ezáltal inkább lapos unalmas kapcsolat?! Passz.


Ismerek viszont egy kos-skorpió házaspárt. Olyan 10 éve vannak együtt. Állítólag imádják egymást, bár voltak már nagy vitáik, de együtt vannak.

Ha velük vagyok, közösen dolgozunk valamin, van hogy a kos pasi csinál valamit, és én teljesen vágom a logikáját, ő szintén az enyémet, szóval szó nélkül dolgozunk. A skorpió felesége meg mindig beszól neki, hogy nem így kéne, hanem amúgy, stb... Na ilyenkor mindig próbálok elillanni, és kevesebb ilyen alkalmakat teremteni, mert bár ezek a beszólások nem azért vannak, mert rám lenne féltékeny a skorpió, hanem azért mert ő valóban másképp oldana meg ezt-azt. Viszont más esetekben meg tényleg féltékeny, pedig oka nincs rá, hisz nekem semmi közöm a férjéhez, és nem is jön be amúgy se. Szóval elég idegesítő ez a skorpió, a semmire is irigy és féltékeny, ezért igyekszem kerülni őket.

Amúgy mindig szemmel tartja aférjét, és naponta többször felhívja a munkahelyén, meg ilyenek. Nem tudom ezt a pasi hogy viseli. Nem zavarja, vagy kénytelen csak kibírni, mert ha szakítanának, akkor nem lenne hova mennie, nem tudom.


Mindenesetre úgy érzem a kosnak stabilabb, unalmasabb lehet a nyilas, és izgalmasabb, kihívást jelentőbb a skorpió. Legalábbis úgy rövid és középtávon. Életre szólóan nem tudom melyik lenne jobb.

2012. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó válasz volt utolsó ment a zöld kéz, meg az összes többi válaszolónak is. De látjátok pont itt ilyen válaszokat vártam mint pl: utolsó, utolsó előtti.

De az elején a gúnyolódósak nem jöttek be, mivel pont ezért "asztrológia" a topik neve, h ezzel kapcsolatba írjunk kérdéseket.


Amúgy tegnap elmentem randizni a lánnyal (skorpió)

és annyira megszerettem olyan cuki, egész nap nevet,

mindenen csak nevet. De egyszerűen nem tudom hogy közeledjek hozzá. Egyszer azt mondja, hogy bír de máskor meg az ellenkezőjét látom és mikor odabújok, odébb megy.

Néha meg ő ölelget, jön oda. A nyilas (volt bnőm) meg nem bírja elviselni, hogy nem törődök vele egész nap hívogat.


Igazából, úgy érzem h a volt bnőm (nyilas) kihasznált engem ez volt a szakítás egyik oka, viszont még mindig

érzek iránta valamit, ha nem is szerelmet, de nekem semmiképp sem tudom kiverni a fejemből és hiányzik ha nincs itt, de ha itt van idegesít!


A skorpióba meg egyre szerelmesebb leszek, csak néha elbizonytalanít :SS

2012. szept. 18. 22:52
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
A Skorpió már csak ilyen, sosem tudod kiszámítani, hogy mit akar.
2012. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem kéne telebeszélni még egy ember fejét ilyen ostoba általánosításokkal. Nem "A" skorpió ilyen, hanem némelyik. De ez a tulajdonság sem specifikus, mert mindenkiben megvan valamilyen szinten.
2012. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na mi újság a Skorpió utcában? Zsákutca volt?
2014. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!