Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Ikrek férfiak tényleg...

Az Ikrek férfiak tényleg könnyen továbblépnek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 07:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Igen.

Ők nem azok a fajták, akik életük szerelmét keresik akihez hűségesek a halálig.

Úgy vannak, hogy ameddig jó nekik egy kapcsolat, addig jó, lehet ez akár több év is. De amint nem tetszik nekik valami, akkor inkább továbblépnek. Nekik inkább az fontos, hogy legyen valaki mellettük, akinek beszélhetnek, és nem az, hogy békében szeretetben éljenek valakivel.

Párjuk ragaszkodását, család iránti igényét nagyon nehezen tűrik.

Inkább váltanak. Nem csinálnak ebből gondot. Ők azok, akik azt mondják, hogy mindegyik kapcsolatuk nagyon szép volt, nem bánták meg, de nem látják értelmét folytatni.

A szakítást persze néha megbánják, illetve ha őt hagyták el, mert nem tudott szeretni, akkor néha kapcsolnak, hogy mit is veszítettek, de akkor más késő. Ki az a hülye, aki tovább akar szenvedni velük?!

2012. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

De még milyen könnyen.Egyszer kezdtem ikrekkel, elég is volt.Mondjuk, nem ért nagy csalódás, mert nem nagyon voltunk egy hullámhosszon, bár vonzó volt és kedves(meg nagyon szeretett dicsekedni).Nem kell Ikrek még egyszer.Amúgy nem kedvelem azt a csillagjegyet.Lehet valami a horoszkóp jellemzésekben, mert akár nő, akár férfi ikreket ismertem, mindre igaz, hogy hazudós, kétszínű, dicsekvő,érdekember.Egyetlen erényüknek a kedvességet tartom, de nekem ez még édes kevés a bizalomhoz.

Egy Skorpió...

2012. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Tom Benko ***** válasza:
65%
Nem. Nem ettől függ. Az asztrológia egy baromság. Get a life!
2012. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Én Nyilas vagyok,és a Skorpióval értek egyet.

Nem szimpatikus nekem ez a jegy. Mondjuk én fiú vagyok,és ikrek lánnyal kezdtem...Az ikreknek mindene a látszat. Kezdetben megnyerő kedves,jól elvoltunk egymással. Kezdetben úgy tűnt h ő a jó,én meg a rossz,mivel mint minden rendes Nyilas erős önszeretettel rendelkezem. De rá kellett jönnöm,h pont fordítva van. Én ugyanis belül nagyon is érzelmes vaygok,és szeretem a szenvedélyt a tűzt. Ellenben az ikrek csak színlel,de egyszerűen képtelen igazi érzelmekre. Az ágyban amit csinált,valami borzalom o.O...Hamar kiábrándultam belőle...Pedig ő lány volt,de csak úgy vállat vont amikor szakítottam vele. Gondolom akkor férfiben méginkább ez jellemző...

2012. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Igen, mert az ikrek ketten vannak és egységben az erő!
2012. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Én nem kedvelem ezt vagy azt a csillagjegyet. Zodiákus rasszizmus. Ezaz! Ez már a hülyeség egy egész új dimenziója. A metadürhőség! LOL! Szégyeljétek magatokat!
2012. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

Az ikrek ffiakat nem ismerem, lehet..

Viszont az ikrek nőkről nekem sincs jó véleményem.Harsányak ,kétszínűek...több munkatársam is iker.

Ráadásul a férjem exszeretője is iker volt, nem tudom valódi érzelmei voltak e,vagy csak a bosszú,és a gonoszság vezérelte.mert évekig nem volt képes megemészteni, hogy a férjem nem őt választotta,és hazudozott, kavart, szemétkedett, hogy szétugraszon minket...:((

2012. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ma 14:05!

Horoszkóprasszizmus ez jó!:D

De mentségemre szóljon,hogy Nyilas vagyok.:P

2012. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát, igen. Máshonnan nem tudjuk szemlélni a dolgokat, csak a saját szemszögünkből.

Én sok évig voltam együtt egy ikrek sráccal, 5 hónapja szakítottunk, és még mindig őrlődik. Rá nem jellemző a felszínesség, sőt! Az összes általam eddig megismert ember közül talán neki vannak a legtisztább szándékai és érzései.

2012. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es. Meddig jártatok? Hogy viselte a szakítást?
2012. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!