Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a "kos"...

Mi a véleményetek a "kos" csillagjegyben született emberekről?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
én is kos vagyok a kosok a legjobbak :)
2012. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
semmi
2012. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Makacs dög,mint a férjem.Irtó elszánt,kitartó,isteni az ágyban.
2012. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%
Semmi. Én lesz@rom hogy ki mikor született. Ha valaki a születési dátumuk szerint ítéli meg az embereket, akkor az illetőnek komoly szellemi problémái lehetnek.
2012. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
én is kos vagyok :D És nem, nem az alapján ítélem meg az emberek, az nagy hülyeség lenne :D
2012. nov. 10. 18:57
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

A kos tűz elemű és mivel én víz elemű vagyok, könnyen legyőzöm a vízsugár támadásommal, tehát nem nagyon zavar.

Egy rák

2012. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
18%
Semmit...lesz@rom.Nem mindegy ki milyen jegyben született?Mikor szoknak már le arról az emberek hogy ez alapján ítéljenek el valakit?
2012. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
23%
* ítéljenek meg valakit
2012. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

Én mint kos...Ha egy nagyobb hangleejtésű vitát kezdek vagy hirtelen belobbanok, akkor csak annyit mondanak: Lerí rólad hogy kos vagy...:D

Szóval azt hiszem engem hárpiának tartanak :D

2012. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

A legáltalánosabb jellemzőjük az, hogy rendkívül öntörvényűek. Ebből a tulajdonságukból kifolyólag sokszor akadnak problémáik az életben, mivel nem feltétlenül akarják betartani az írt és íratlan szabályokat. Nem bírják elviselni, ha valaki megmondja, hogy csinálják azt, amit csinálnak, emiatt nehezen tanulnak, hacsak a tanár nem olyan ember, akire fel tudnak nézni. Ha a tanítójuknak nagy a tekintélye, akkor szivacsként szívják magukba a tudást.


Kívülállók számára visszataszító lehet a kosok temperamentuma. Nem feltétlenül közvetlenek, de a barátaik társaságában nagy hangjuk van. Az idegenekkel bizalmatlanok, sokszor előítéletesek.


Vagy olyan partnert választanak, aki felett uralkodhatnak, vagy olyat, akivel meg kell küzdenie az uralkodói szerepért. Szeretnek versengeni, úgy gondolják, mindig igazuk van, és sokszor nem hallgatják meg mások véleményét.


Mindig rohannak. Nem azért, mert késésben vannak, hanem mert mindent minél hamarabb le akarnak tudni, egy napba 24 óránál többet zsúfolnak be. Sokszor túl sok feladatot vállalnak el, amivel nem tudnak időre elkészülni. Ez letöri a kezdeti lelkesedésüket.


Minden mást is hajlamosak eltúlozni. Hajszolják az élvezeteket, legyen az szex, evés, ivás, játék. Ha nincs stabil kapcsolatuk, ágyról ágyra járnak. Nincsenek kifejezetten oda a romantikáért, ha együttlétre kerül a sor valakivel, sokszor fontosabb nekik a mennyiség, mint a minőség. Minden menet vad és gyors velük. Kedvelik a csípős ízeket, a fűszeres, nehéz illatokat, a forró fürdőket.


Nem bírják a kritikát, minden róluk alkotott negatív véleményre robbannak. A dicséretektől egészen megtáltosodnak - amíg azokat őszintének érzik.


Minden nap újabbnál újabb dolgokba vágnak, mert nehezen viselik az unalmat. Nem annyira kitartóak, inkább sprinter típusok. Egyszer véghezvisznek valami nagy dolgot, aztán lelécelnek.


Én is kos vagyok, és engem idegesítenek más kosok egyrészt a versenyszellemünk, másrészt az akaratosságuk miatt. Mindig rám akarják tukmálni a segítségüket, amit én sosem akarok elfogadni a fene nagy büszkeségem miatt. Egyébként elég kemény embereknek tartanak minket, kosokat, nem sűrűn látnak elérzékenyülni.

2012. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!