Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a "kos"...

Mi a véleményetek a "kos" csillagjegyben született emberekről?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 18:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az a véleményem róluk, amit abból szürök le, hogyan viselkednek. Nem pedig elöre a csillagjegy alapján.
2012. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

Nehéz esetek, de nagyon szenvedélyesek:)

Egy kos L

2012. nov. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát nagyon kosososososososk.
2012. nov. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

#10!

WoW, egy az egyben igaz rám minden amit leírtál, az egész részletes jellemzés szinte minden apró szava. Szinte hihetetlen, mintha engem írtál volna le. Az egyetlen bökkenő, hogy én Nyilas vagyok.;-))

2012. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%

Akiket én ismerek:

Tulajdonságaiktól függetlenül összességében jó véleménnyel vagyok rajtuk, mivel már rövid ismerettség után is jól kiszámíthatók, kiismerhetőek, nem okoznak nagy meglepetéseket/csalódásokat.


Kos nők:

Kislány koromban ismertem egy kos lányt. Rettentően utáltuk egymást, amolyan versengés ment köztünk, melyet inkább ő kezdeményezett, én meg nem hagytam hidegen az ügyet, hanem mindig reagáltam, tehát harcba szálltam mindig vele. De valahol azért bírtuk is egymást, mert nagyon jól össze tudtunk dolgozni, bármiről is volt szó. Hasonló megoldásaink voltak mindenre, és ha egyikőnk elakadt, a másikunk ugyanazon logika szerint hamar megoldotta a folytatást. Míg társaink sosem értették a logikánkat. Tehát egymás iránt őszinte utálatunk ellenére is jó csapat voltunk! Amit fent írtam, hogy kiszámítható... Kiszámítható volt a csaj, tehát nem támadott sose hátba, hanem nyíltan közölte, ha "háborút indít", és ez pozitív!


Felnőtt koromban egy másik kos nőt is megismertem munkahelyen. Vele nem utáltuk egymást, hanem jó barátok voltunk. És vele is ugyanolyan jól tudtunk együtt dolgozni, ami munkahelyen különösen pozitív!


Kos pasik:

Párkapcsolatban nem voltam velük, de szerintem olyan közelségre nem is vágyom velük, azt hiszem.

Baráti körben egy kos sráccal szintén felfedeztük a hasonló logikát/gondolkodásmódot, amit mások nem vágtak köröttünk... :-)

És egy főnököm is volt, aki kos. Nála vettem leginkább észre, hogy fejjel megy a falnak! Jól végezte munkáját, de sokszor észrevettem, hogy túl hamar dönt, és bár általában jól döntött, de mivel korán hozta nyilvánosságra, így mégis bukott több ügyletet. Csak annyi kellett volna mindig, hogy kicsit türelmesebb és vár. Néha szóltam is neki, és hallgatott rám, de mivel főnököm volt, így egyrészt nem akartam okoskodni, másrészt bíztam benne, hogy biztosan jobban tudja. Aztán mégsem, mert néha kiderült, hogy már megint elkapkodta.


Hát ennyi, ők azok a kosok, akiket jól ismerek, ez a véleményem.

Javaslatom nekik, hogy ne akarjanak mindig versenyezni, mert attól még nem lesznek rosszabbak, ha képesek nyugiban és békében létezni másokkal. Másik javaslat, hogy nagy döntések előtt többet gondolkodjanak, és ha valaki valamit javasol, fontolják meg, jól jöhet!

Ennyi.

2012. nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

egy kos csajt ismerek

lobbanékony, nagyhangú, mindenről határozott véleménye van

egy kicsit az ellentéte vagyok de kijövünk

valahogy úgy van hogy "ő az erő, én az ész"

én ilyen kis higgadt skorpió vagyok

2012. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
38%

A kosok egoisták

-Üdv egy skorpió :)

2012. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

A skorpiók buták.

Üdv, egy kos

2012. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
Szerencsére én ember vagyok...
2012. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
89%
Borzasztóan elszánt,makacs,ragaszkodó...céltudatos,temperamentumos,határozott..mindig szüksége van valakire aki szereti és akit szerethet.:) Hirtelen,meggondolatlan....társasági lény,szeret irányítani és tud is,bár néha lázas újító ötletei miatt nem értenek Vele egyet.....mindig mozgásban van,izgulós,harsány......(én is kos vagyok....és nagyon szeretek az lenni!Szerintem szuper...bár néha nagyon nehéz mikor a közösség passzív... :) )
2012. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!