Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegy a legszimpa...

Melyik csillagjegy a legszimpatikusabb?

Figyelt kérdés
Most tökmind1, h hiszel benne vagy sem, csak arra vagyok kíváncsi, h az alapján amit általánosságban írnak róluk, melyik a legszimpatikusabb. (pl. ha te dönthetnéd el, melyiket választanád?)
2012. nov. 11. 09:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
45%
mérleg
2012. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, de azt is le lehet írni, h miért.


Meg a legkevésbé szimpatikusat is leírhatjátok.


Kíváncsi vagyok melyik a legszimpatikusabb és melyik a legkevésbé.

2012. nov. 11. 09:48
 3/30 anonim ***** válasza:
24%
Nekem a szűz a kedvencem. Annál nincs jobb.
2012. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%

Mérleg:

Jó barát, jó szerető, többnyire központi figura, pozitív általában, toleráns a másikkal szemben, sokoldalú, maximalista, tehetséges sok mindenben főleg ahol kell kreativitás és gondolkodás, Lelkiismeretes és átudja érezni a másik baját.

Nagyon tud érzékeny is lenni és hiú is, de összességében nagyon kedvelt jegy szerintem.

2012. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%

A szűzet én pont nem preferálom :) bár nem szeretek ítélkezni de a szűzek furák.


Nagyon földhözragadt jegy, garasos, kicsinyes, anyagias és ezért valamilyen szinten önző is.

Viszont megbízható és földhözragadtsága miatt jó a pénzügyekben is.

2012. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%

Bármiféle társnak nyilast választanék, mert nagyon lelkesek, és ezt a lelkesedést másokra is átragasztják.


Könnyen elszórakoztatnak mindenkit, jó programokat találnak ki. Az össze nem illő embereket is közelebb hozzák egymáshoz. Jó hatással vannak az emberekre: aki szomorú, azt felvidítják, aki magányos, annak társaságot nyújtanak, aki ideges, azt lenyugtatják, aki túl kemény, azt meglágyítják, és bizony néha, ha valaki túl józan, akkor azt leitatják :D


Tevékeny életre sarkallják az embereket azzal, hogy ők maguk mindig alkotnak valamit. Sokat tudnak, és ezt a tudást szeretik másoknak is átadni.


A barátaik mindennél fontosabbak számukra. Igyekeznek minél több időt velük tölteni, ha ez nem lehetséges, akkor különböző telekommunikációs eszközök segítségével ostromolják őket.

2012. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
30%
Én mindig is halak akartam lenni. Olyan művészlelkek, álmodozóak és szerelmesek. :)
2012. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
20%
Az ikrek és a skorpió a legjobb,mert olyan jól összepasszolnak.
2012. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy nekem a bika tetszik,mert dekoratívak a bika emberek.
2012. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
4%
A plazmatornádó, mert magas szinten király, és mert én is az vagyok.
2012. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!