Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegy a legszimpa...

Melyik csillagjegy a legszimpatikusabb?

Figyelt kérdés
Most tökmind1, h hiszel benne vagy sem, csak arra vagyok kíváncsi, h az alapján amit általánosságban írnak róluk, melyik a legszimpatikusabb. (pl. ha te dönthetnéd el, melyiket választanád?)
2012. nov. 11. 09:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
19%

Utálom a rákot, a skorpiót, a nyilast, a vízöntőt, a bakot, a kost, a halakat, az ikreket, a mérleget, az oroszlánt, a szüzet és a bikát.

Az egyetlen ami szimpatikus, a kígyótartó. Mielőtt valaki beszólna: [link]

2012. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

szüzekkel, mérlegekkel jövök jól ki bár mindig nekem kell "s.ggbebillentenem" őket hogy döntsenek végre már el dolgokat

bakokkal nem jövök ki egyáltalán, várják az őszinteséget aztán megsértődnek, örökké csak a pénzzel, státusszal foglalkoznak, makacsok, meggyőzhetetlenek és engesztelhetetlenek. minden csak úgy jó ahogy ők mondják, szeretnek dicsekedni de másokat folyton leszólnak.

ha mi skorpiók bosszúállók vagyunk, az csak olyan bosszú hogy nem keressük többet a másikat hadd rágódjon.

viszont az ő bosszújuk hogy egy életen át képesek másoknak keresztbetenni és csak ez élteti őket.

rahadvány népség az egyszer biztos

2012. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Barátnőm skorpió. Aranyos, szerény, sosem ártana senkinek :P
2012. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

KÍGYÓTARTÓ?????


XDXDXD


Ha épp nincs szükségem a kígyóra, akkor be teszem az új kígyótartómba, és hosszú ideig friss marad?



Milyen baromságok vannak. Legyen már plazmatornádó!


Hol lehet új zodiákust regisztrálni?


Név: Plazmatornádó


Leírás: Az ebben a jegyben születettek, hatalmas pénisszel, és rendkívüli királysággal rendelkeznek. Képesek kezelni még legnehezebb pillanatban is egy megvadult láncfűrész karú grizzly medvét.

Jegy: Kvazár

2012. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
10%
Leg a nyilas.
2012. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
27%

most mondhatnám, hogy Nyilas mert én is az vagyok, de ők általában túl erős jellemek és két dudás nem fér meg egy csárdában =D a Kosoknak a szellemi szintje fogható leginkább az enyémhez, ebben jól kijövök velük. Halakat is általában bírom, habár bizonyos dolgokban totál ellentéteim.

Akik legkevésbé szimpatikusak: Oroszlán, Skorpió

Én azért mindenképp Nyilas szeretnék maradni.

2012. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Plazmatornádó a legjobb csillagjegy.
2012. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Az én születési időm: 14.56. 82:72

és kígyószaró a csillagképem.

2012. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A nagyképűség összes vádját alátámasztva a sajátom - vízöntő :D A leírásról mindig a macskák jutnak eszembe, és nagyon szeretem őket:)

Az aszcendensem szűz - ez a jegy pedig egyáltalán nem tetszik, de nagyon jól illik rám. Mindig Nyuszi jut róla eszembe (a Micimackóból). Ha meg lehetne változtatni az aszcendensemet, szívesen lennék oroszlán. Erős, bátor, nagy, meleg, (sárga? :D), és a sok változás között állandó :)

2013. jan. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A halak egy szarcsimbók, szerencsétlen, nyavalyás. Az oroszlánban minden megvan, amihez egy nőnek szüksége van!
2013. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!