Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy kezeljem a barátnőm...

Hogy kezeljem a barátnőm horoszkóp mániáját?

Figyelt kérdés
Tiszteletben tartom a hitét, hobbiját, vagy nem tudom minek mondják ezt, de neki is tiszteletben kéne tartania, hogy én nem hiszek az ilyesmibe. Elviselném, mert szeretem, de ő mindig csak ezzel foglalkozik, nekem is sokat beszél erről, amikor megmondtam, hogy ez engem nem igazán érdekel. Ekkor általában megsértődik, amikor meg próbálom cáfolni, hogy azért hozzá is szóljak a témához valahogy, akkor meg burkoltan lehülyéz és mindig mondja, hogy majd meglátom ennyi igazság van ebben. Hogy tudnám kezelni? Horoszkóposok, szerintetek hogy mondjam meg neki, hogy erről előttem ne beszéljen, úgy hogy ne is bántsam meg?

2012. nov. 14. 21:55
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
" Csak nem kell a másikra rátukmálni a saját meggyőződésünket." Így van, én el is fogadom mindenével együtt, csak ne tukmálja rám. Az se lenne bajom, ha reptoid hívő lenne, csak engem hagyjon ki ebből. Én sem zaklatom a Forma 1-el.
2012. nov. 15. 09:01
 12/26 anonim ***** válasza:
Írasd be asztrológiai tanfolyamra. Cirka 4 év, és mire asztrológus lesz, bele telik még vagy 6 évbe
2012. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Minden asztrológusnak íratlan szabály, hogy mások meggyőződését, hitét nem szabad megingatni.Igen tiszteletben kellene tartani a másik meggyőződését.
2012. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Az agy olyan, hogy mindkét dologra keresi a bizonyítékot és fog is találni. Akármelyiket is választja az ember.


Miért nem kérdezed meg, hogy miért olyan biztos benne, hogy ez vagy az azért történik mert...?

Más lehetőség nincs a magyarázatra?

Persze mondhatja, hogy "nincs".

De megkérdezheted, hogy a te álláspontod miért nem állja meg a helyét?

2012. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Five Star ***** válasza:

Ne vitatkozz vele, hanem próbáld az ő nyelvére lefordítani az érveidet ;) Mondd el neki a születési adataidat :D

Ezt minden asztrológus tudja, hogy vannak olyan emberek (nem is kevés), akiknek semmi szükségük nincs az effajta tudásra, nem kell ezekben a dolgokban elmélyülniük ahhoz, hogy fejlődni tudjanak, így ennélfogva nem is érdekli őket. Ez világosan benne van a horoszkópban is általában, szóval ezt neki látnia kell, meg kell értenie.

2012. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Már mondta, én tisztelem a hitét, de attól még én nem hiszek benne, tehát azt sem hiszem, hogy ez meg van írva a horoszkópban.
2012. nov. 15. 16:21
 17/26 Five Star ***** válasza:
Lehet, hogy te nem, de ő igen. És könnyebben meg fogja érteni, ha a saját nyelvén közelíted meg.
2012. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

14-es vagyok


Én csak kicsit hiszek benne.

Viszont egyszer egy vadidegen olyan részletes jellemzést adott rólam a születési időm alapján, hogy leesett az állam.

Sosem láttam előtte. Egyszer pesten voltam kénytelen aludni és csak egy koleszban egy négyágyas szobában volt hely. Ott volt ez a srác, előtte sosem láttam és sosem találkoztunk.

Beszélgettünk egy kicsit bár már nagyon késő volt. És már akkor olyan dolgokat mondott amiket én nem mondtam neki. Aztán elmondta, hogy ez a hobbija.

Mondta, hogy elkészíti a komplett horoszkópomat csak adjam meg a születési időmet. Talán egy hét múlva mentem vissza amikor ismét pesten voltam (igaz akkor nem kellett ott aludnom).

Olyan részletes jellemzést kaptam magamról amit addig sosem. Nem ilyen, hogy bika vagy kos vagy ikrek vagyok és annak az általános jellemzőit hanem annál jóval részletesebbet.


Ezek után lehet valami alapja. Viszont sokan túlmisztifikálják ezt a témát és olyan dolgokat is meg akanak ezzel magyarázni aminek egyébként semmi köze a témához.

2012. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy te nem, de ő igen. És könnyebben meg fogja érteni, ha a saját nyelvén közelíted meg."

Abban is biztos vagyok, hogy nem fogja a horoszkópomból meglátni, hogy engem ez nem érdekel, szóval nem is próbálkozom.

2012. nov. 15. 19:01
 20/26 anonim ***** válasza:
Na és mi a horoszkópotok? Összeilletek ez alapján?;)
2012. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!