Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy kezeljem a barátnőm...

Hogy kezeljem a barátnőm horoszkóp mániáját?

Figyelt kérdés
Tiszteletben tartom a hitét, hobbiját, vagy nem tudom minek mondják ezt, de neki is tiszteletben kéne tartania, hogy én nem hiszek az ilyesmibe. Elviselném, mert szeretem, de ő mindig csak ezzel foglalkozik, nekem is sokat beszél erről, amikor megmondtam, hogy ez engem nem igazán érdekel. Ekkor általában megsértődik, amikor meg próbálom cáfolni, hogy azért hozzá is szóljak a témához valahogy, akkor meg burkoltan lehülyéz és mindig mondja, hogy majd meglátom ennyi igazság van ebben. Hogy tudnám kezelni? Horoszkóposok, szerintetek hogy mondjam meg neki, hogy erről előttem ne beszéljen, úgy hogy ne is bántsam meg?

2012. nov. 14. 21:55
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne fárassz te is.
2012. nov. 15. 19:10
 22/26 anonim ***** válasza:

Miért nem hagyod, hogy saját magát cáfolja meg?

A horoszkópnak van alapja. Viszont nem lehet mindent arra ráhúzni. Sokan túlzásba esnek.

Miket szokott felhozni? Konkrétan. Tuti van amivel meg lehet szívatni. :)

2012. nov. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ja a tükör effektus az nem elfogadható?
2012. nov. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hát amíg ő erről beszél neked, addig te beszélj neki olyanról, ami téged érdekel, de őt nem, pl. kezd el neki filozofálni az agyváltós kerékpárok működéséről, vagy hasonló. És ha azt mondja, hogy ez őt nem érdekli, akkor magyarázd el neki, hogy épp így nem érdkeel téged a horoszkóp. Úgy a bőrén érezve a szitut talán könnyebben meg fogja érteni.

Ő majd azt mondja, hogy nem érdekli a témád, mert nem szereti a műszaki dolgokat. Te meg azt modnod, hogy nem érdekel a horoszkóp, mert nincs tudományos alapja. Nem zavar, hogy ő foglalkozik vlee, de téged ne traktáljon...

Menni fog?

Amúgy is ez a horoszkóp is csak egy ilyen kapaszkodó a mai szerencsétlen világban. Hátha kinövi. Kis mennyiségben meg jó játék.

2012. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Jó, majd én is elkezdek neki beszélni a Forma 1-ről, arról tudnék 10 órán át is xD Hátha beválik.
2012. nov. 18. 13:20
 26/26 Bertold válasza:

1., Ha van valamilyen hobbid, bármi, legyen az makettezés,farigcsálás, barkácsolás, puzzle, stb. Próbáld bevonni,hogy segítsen, tanulja meg Ő is ! Persze ne hülyézd le ha nemet mond, de ha felhozza a horoszkópot, Te tudsz beszélni a saját hobbidról. 1:1

2., Ha nem fogadja el a véleményedet és nem tart tiszteletben,nem tolerál, akkor nem biztos,hogy Ő az ideális partner. Az igazi partner/társ az nem akar a saját képére formálni, toleráns, és tisztel akkor is ha valamiről más a véleményed.

2012. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!