Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfi-kos nő Hogy...

Nyilas férfi-kos nő Hogy telik az élet egymás mellett?

Figyelt kérdés

Csak érintettek írjanak,vagy akik ismernek ilyen párost.

Általánosítások nem érdekelnek,csak a gyakorlatra vagyok kíváncsi.


2013. jan. 30. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, az ellenkező esetet átéltem...

Nem tudom, hogy ennek mennyi hasznát veszed...

De, nálunk nem mentek túl zökkenő mentesen a dolgok, hogy ilyen enyhén fogalmazzak... Aztán külön is mentünk...

De, azért ez sok összetevős dolog véleményem szerint.

2013. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,sok dolgon múlik.Köszi a válaszod.A szex jól működött köztetek?
2013. jan. 30. 11:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Húha, húha, húha!

Nyilas nő vagyok! Kos férfiak kíméljenek :D

Bár a legjobb barátnőm Kos, és jól kijövünk, ő dominánsabb és hangosabb mint én, de nem erőltet rám olyat, amit nem szeretnék.

2013. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem volt egy nyilas pasim, akkoriban 31 voltam 31, ő meg 28, de életem legjobb szexpartnere volt! Pár hónapig voltunk csak együtt, nagyon nehéz döntés volt, főleg az előbb említettek miatt, de nem jöttek ki a gyermekemmel és kénytelen voltam dobni. De kerültem is és ma is kerülöm vele a találkozást, mert kohozza belőlem az állatot (jó értelemben).

Hogy ez a kos/nyilas miatt van-e, nem tudom. Imádtam benne, hogy akármennyire fájt is, mindig őszinte volt. Ő volt az egyetlen igazán őszinte férfi, akivel valaha dolgom volt. Ha tetszett neki egy csaj, azt is megmondta. És én, aki mindig féltékeny típus voltam, elviseltem, és nem kételkedtem benne! Tudtam, hogy megmondja a tutit, akkor is ha fáj. Úgyhogy én nagyon bírtam, viszont ő rettentően negatív volt, az élethez való hozzáállása nagyon rossz volt, de ezt más is okozhatta: baromi kemény gyerekkora volt, kapott hideget-meleget rendesen.

35/N - aki kos :)

2013. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
katasztrófa.
2013. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. jan. 30. 14:05
 7/8 Nixcy88 ***** válasza:

Kos- Nyilas: Ti mindketten a nagy kalandot keresitek, de nem tudtok annyira lelassulni, h huzamosabb ideig együtt maradjatok.


Pozitív: Mindketten szabad lelkűen szárnyaltok és szeretitek a felfedezést. Egyre nagyogg és jobb közös célokat túztök ki magatok elé, amiket közösen meg is valósítotok.


Negatív:Mindketten túl őszinték vagytok, és hirtelen felindulásból kimondjátok azt amit gondoltok. Nem tudtok sokáig egy helyben maradni.


Egyensúly: Ha félreértés adódik, próbáljatok róla nyugodtan beszélni. Hallgasd meg a másikat, és csak utána mond el a véleményed.

2013. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is,pacsi.
2013. jan. 30. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!