Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nők, miért vagytok ilyen...

Kos nők, miért vagytok ilyen lehetetlenek?

Figyelt kérdés

A kitartás élő szobra vagyok bak férfiként, már egy ideje udvarolok egy kos nőnek, de már én is belefáradok. Iszonyat elvárások. Miért van ez? Mi ez már?

Azt hiszem feladom.


F25


2013. febr. 7. 22:49
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Köszi. Feladom akkor. Holnap megmondom neki, hogy köszöntem, de ennél többet nem tehettem. Pedig nem nyaltam ki a seggét, de akkor ezek szerint ez ennyi. Bak-Kos nem illik akkor össze...
2013. febr. 7. 23:09
 12/33 anonim ***** válasza:
Bak-Kos valóban nem illik! De az igaz,hogy egy perc alatt szerelmes tud lenni! De amint bekebelezte a kiszemeltet,keresi az újabb zsákmányt,úgyhogy a nagy szerelem csak addig tart! A férfira ez tuti igaz!!
2013. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
70%
Ha tőlem egy pasi megkérdezi a horoszkópomat, és annak függvényében ecseteli a kapcsolatunk esélyét, akkor én azonnal menekülőre fognám.
2013. febr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Pedig sok kellemetlenségtől kímélnéd meg magad, a bak kos meg amúgy sem jó.

Fontos még az aszcendens is, az legalább a felét ha nem többet számít.

2013. febr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Ha te megmondod neki,hogy feladtad,akkor meglehet,hogy majd ő kezd el utánad futni.Ez nem biztos,csak benne van a pakliban.Ha így fog történni,akkor örülhetsz,de gondolj arra is,hogy lehet,hogy csak büszkeségből tenné és nem szerelemből.

Ki tudja...

2013. febr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,meg egy korábbi.Elfelejtettem mondani,hogy ha úgy érzed nála,mintha nem volna lelke,az gyakran csak egy álca,de megesik,hogy valódi empátiahiány és ez esetben a későbbiekben gondok lennének,mert úgy gondolom,hogy te mélyebb érzésű társra vágysz,ezért ha nem jön össze vele,akkor ne sajnáld,találni fogsz hozzád illő nőt.
2013. febr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
68%
Bocs, de ha jót akarsz magadnak, bakként ne akarjál kossal kezdeni. A kos menekül azok elől, akik megmondják a frankót, mert konok, makacs természetük van, uralkodnának másokon, és elvárják a teljes odaadást. A bakok meg megmondják a frankót, és mindenről véleményük van. Ég óvjon a bak férfiaktól!!!! :)
2013. febr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Utolso elotti, koszonom a pozitiv hozzaszolast, igazan rendes vagy. Majd megirom mi lett, ma beszelek vele. Utolso, igen konok termeszetuek a kosok, sajnos ez van. Mar meg sem lepodok a beszolasodon. Vajon mikor mondtam en meg a frankot Neked? Ne alkalmazz projekciot nalam. Igen megmondjuk altalaban a frankot, mert utalunk magunknak hazudni, es masoknak sem. Ha a kosok ezt kovetik, marmint ha azt hiszik, hogy kemenykedhetnek a vegtelensegig kovetkezmenyek nelkul, akkor tevednek. Egy emberrel sem eri meg jatszadozni, mert az elet visszaadja. Ezt tapasztalatbol irom, nem rossz szandekbol. Gyulolom a jatszmakat, es aki ebben eli ki magat, az erzelmi serult. En erzelmileg egy stabil nore vagyom, aki nem fel egyenes es oszinte lenni.
2013. febr. 8. 01:42
 19/33 anonim válasza:
Mi kos nő, bak férfi párt alkotunk és már 10 éve tart szóval......... ez nem befolyásol semmit se
2013. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Szia! Kos nőként mondom, hogy ha ilyen veled, valszeg nem keltetted fel az érdeklődését. Nem vagy kicsit kiszámítható?

Ha nincs benned vmi új, vmi más, ami kiemel a többi férfi közül, akkor esélytelen a dolog.

2013. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!