Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nők, miért vagytok ilyen...

Kos nők, miért vagytok ilyen lehetetlenek?

Figyelt kérdés

A kitartás élő szobra vagyok bak férfiként, már egy ideje udvarolok egy kos nőnek, de már én is belefáradok. Iszonyat elvárások. Miért van ez? Mi ez már?

Azt hiszem feladom.


F25


2013. febr. 7. 22:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Gyulolom a jatszmakat, es aki

ebben eli ki magat, az erzelmi

serult. En erzelmileg egy stabil

nore vagyom, aki nem fel egyenes

es oszinte lenni.


Utolsó vagyok. Ha ezt, amit írtál, a szemébe mondod, őszintén megmondja, hogy untatod. :-)

2013. febr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ha őszinte az ember, akkor meg lepontozod, mert nem ezt akartad olvasni?
2013. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Ostobaságot írtál.
2013. febr. 9. 14:06
 24/33 anonim ***** válasza:
Emberek, ti normálisak vagytok? Így bekategorizáljátok az embereket? Nevetséges. Húgom és barátnőm is kos nő, mégis ég és föld a különbség kettőjük között, belsőre és külsőre is.
2013. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

#24: Ebben a kategóriában ne keress logikát, és semmit.

Viszont jókat lehet nevetni :)

2013. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Én is kos nő vagyok, írnék néhány dolgot, amit mások nem írtak.

Nos az udvarlás jól esik, de nem feltétlenül tetszel neki. Sajnos én sem tudom ezt megmondani egy férfinak sem, szóval nem bírom csak úgy lepattintani az elején (nem tudom miért van ez így, nem akarok senkit megbántani) és ebből adódhatnak nagyon rossz félreértések, szóval én bízom benne, hogy előbb-utóbb feladja, és elhúzza a csíkot.

Sokszor vagyok félreérthető (túl kedves pl.) de az nem azért van, mert tetszik valaki, csak mert őszintén érdekel a személye, jól érzem vele magam, értelmesnek tartom, stb...de férfiként nem jön be. Férfiként általában azok jönnek be, akik vagy foglaltak, vagy esélyem sincsen náluk...

Hmm..mit is írjak még...hát most hirtelen más nem jut eszembe.

2013. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Köszi! Véget ért. Elhúzta a csíkot! :D Se szó, se beszéd, kalap-kabát. :D
2013. febr. 11. 22:51
 28/33 anonim ***** válasza:
10%
Nem csoda hogy eltűnt, hogy ha horoszkóp alapján próbálod meghódítani... Sőt, az összes normális ember így el fog tűnni.
2013. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
KOSZONOM merhetetlen joindulatodat es beskatulyzasodat. Bravo, sirva vigad a magyar.
2013. febr. 12. 11:48
 30/33 anonim ***** válasza:
A beskatulyázást te csinálod, a horoszkóp alapján :D
2013. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!