Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópod? Mennyire...

Mi a horoszkópod? Mennyire igazak rád az általános jellemzések?

Figyelt kérdés
Én oroszlán vagyok, és nem igazak rám.
2013. márc. 13. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Előrebocsátanám, hogy alapvetően szkeptikus vagyok, de nem materialista. Viszont érdeklődés miatt, érdekességképpen pár éve sokat foglalkoztam a témával.


Én bika vagyok, és ezt a leírást párom találta néhány hete. Azt mondta, hogy szinte rólam írták, 1-2 dolgot leszámítva. Én is így gondolom :) Sok esetben észrevettem, hogy a jegyek alap sajátosságai sokszor jellemzőek az emberekre. A napi/heti goroszkópok, meg a tv jósdák meg ilyesmik viszont baromságok. Van 1-2 asztrológiával foglalkozó komolyabb könyvem is, és az abban írt jellemzések (bolygónként, jegyekként, stb) szintén érvényesek jórészt. Az oroszlán jeggyel kevés közös dolog van, de persze ott is akad. Mindenki találhat a saját jegyében jellemzőt, hiszen ezek általános dolgok, nálam viszont valóban szembetűnően sok :)


[link]

2013. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mik az általános jellemzések? Azon kívül, hogy mindenhol más?

Én szűz vagyok, ha valaki megírja milyennek kéne lennem, megmondom mennyire igaz. :)

2013. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jók ezek a jellemzések, a fele olyan dolog, ami annyira általános, hogy mindenkire igaz "szereti a testi örömöket, evés, ivás, alvás, szeretkezés" (ejjha, ki nem?), a másik fele meg olyan dolog, ami nem feltétlenül igaz, de mindenki szereti magát olyannak gondolni "ha kihívással kerül szembe, mindenkinél jobban teljesít".

Egyébként ebben csak az a becsapós, hogy mindenki csak a sajátját olvassa el.

Olvasd el a többi 11-et is, legalább 8-9 is ugyanennyire illeni fog rád.

2013. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtam, szkeptikus vagyok, és nem csak a sajátommal foglalkoztam, megcsináltam a családtagok, ismerősök horoszkópját is, megtanultam, hogyan kell. Ez is jellemző a bikákra, minden oldalról megvizsgálják a dolgokat, és csak azután ítélnek. Én is ilyen vagyok a legtöbb esetben, és ezt nem én mondom elsősorban.
2013. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogy csináltad meg a horoszkópot?
2013. márc. 13. 21:36
 6/14 anonim ***** válasza:

Két könyv segítségével leginkább, ez:

[link]


illetve ez:

[link]


Továbbá néhány lap, egy körző és vonalzó segítségével :) Sokat vigyáztam éjszakába nyúlóan is a nővérem gyerekeire, ilyenkor nem szerettem aludni, hanem elvittem a két könyvet, némi felszerelést, és ezeket szerkesztgettem. Nem hiszek a dologban, de érdekesnek tartottam, és ki akartam próbálni. Nem a legkönnyebb, mert sok dolgot figyelembe kell venni, ezért elég hosszú folyamat, főleg egy abszolút kezdőnek.

2013. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Shadow,rólad lelátszik,hogy szűz vagy.Már akkor rájöttem,amikor pár napja nem akartál leállni a kötekedéssel.
2013. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindjárt gondoltam.

Ez azért vicces, mert hazudtam, és nem szûz vagyok. Mi is következik ebbõl? :D

Mindenesetre kíváncsi lennék ha nem mondok semmit, hányadikra találnátok el a horoszkópom.

Gondolom átlagban 4-5re jönne ki.

2013. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Oroszlán. :DDD
2013. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amennyiben eltaláltam,elismerem,hogy két dudás nem fér meg egy csárdában. :D
2013. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!