Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópod? Mennyire...

Mi a horoszkópod? Mennyire igazak rád az általános jellemzések?

Figyelt kérdés
Én oroszlán vagyok, és nem igazak rám.
2013. márc. 13. 21:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Oroszlán, Skorpió aszcendenssel (sosem érdekelt, de egy haveri teázáson kiderítettük :)), egész illik rám.

Tűz-Sárkány: ez meg aztán főleg :) Illetve két helyen olvastam a sárkányokról, az egyik jobb volt, mint a másik.


A páromra már sokkal kevésbé illik a horoszkópja, de mindkettőket hasonló mértékben érdekel (= semennyire, de jól hangzik, főleg a Tűz-Sárkány :D s olvastunk róla picit, mert érdeklődő lények vagyunk. persze csak az általánosabb horoszkópot, a napi elképesztő baromság, ez elég egyértelmű). S ha volna is igazság a horoszkópban, egy nagyon hozzávetőleges dátum gyenge lenne hozzá, s nem tök hasonló az emberek tizenkettede, főleg, hogy többféle horoszkóp van.

De tegyük fel, hogy valaki egyénileg nekem egy működő horoszkópot csinál. Nem értem, ez mire lenne jó. Én tudom, hogy kb. milyen vagyok és mit kell tennem, sosem voltam tanácsokra szoruló. No mindegy.

Kissé hosszú lett, bocs.

2013. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én skorpió vagyok, azt írják az bosszúálló...

én nem vagyok, csak ha elémkerül az akivel összevesztem, nyilvánosság előtt leüvöltöm a fejét, eléggé meg tudok szégyeníteni embereket.

de a többi marhaság nem igaz, se titokzatos, se csábító és alapjáraton rosszindulatú sem vagyok.

2013. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én kos vagyok és egyáltalán nem igazak rám! Egy horoszkóp miatt kerültem nagyon sz*r helyzetbe! Senki ne hidjen benne! Legrosszabb és legszégyenletes dolog történt egy horoszkóp miatt az életemben.. Ne hidjétek el.
2013. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A horoszkóp egy nagy kamu. Végeztek egy kísérletet, amiben nagy asztrológusok készítettek horoszkópokat, és semmi egyezés nem volt bennük. Ki kéne már nőni a középkorból, és elkezdeni felvilágosodni.
2013. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!