Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rákok ti is így vagytok ezzel?

Rákok ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Rák a horoszkópom. Eleinte nagyon jól kijövök a nyilasokkal, és a skorpiókkal, de mégis közben valahogy úgy érzem, mintha megpróbálnának elnyomni, és teljesen nyomoréknak érzem magam a közelükben, aztán a végén rájöttem, hogy tényleg csak elnyomni és irányítgatni akartak. Ja és a legfurcsább, hogy akárhány nyilast és skorpiót ismerek, a legtöbb egyszerűen nem tud hűséges lenni, sem a barátaihoz, sem párkapcsolatban(jó egy nyilas embert ismerek, ő a barátaihoz és a párkapcsolatában is hű maradt), pedig a horoszkópok szerint a mérlegek a hűtlenek. A másik fura észrevételem, hogy akárhány horoszkópú férfi emberrel találkoztam, többnyire egyiket sem érdekeltem, de a mérlegek valahogy mindig megtaláltak, és rám szálltak.. Sok fiú csapta már nekem a szelet, de talán egy-kettő nem volt mérleg. A vízöntőknél pedig azt tapasztaltam, hogy nagyon önfejűek, de a rákok tudnak rájuk hatni. Bár nem mondják ki, hogy ha igazuk van (a rákoknak), legbelül tudják, és eszerint változnak. Én ezt vettem észre.. Szerintem tényleg van valami a horoszkópban, de szerintem néhánynál összecserélhették a jellemzést. Ti hogy látjátok?

2013. márc. 18. 14:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mármint az ikrek ismerni ismernek.. De nem úgy, hogy ártottam volna nekik, vagy sűrűbben beszéltem volna velük.. Csak amikor egy társaságba kerültem velük akkor nagyon pikkeltek rám..
2013. máj. 8. 22:59
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia, kerlek,irj nekem privit, es irok majd egy csomót, most nyaralok és alig van netem... Jövő héten irok
2014. jún. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!