Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kételkedem az asztrológiában....

Kételkedem az asztrológiában. Hogy miért? Lent.

Figyelt kérdés

Én 1965 június 21.-én születtem a kora reggeli órákban.Ami még Ikrek jegy.

A férjem 1966 április 6.-án,ami Kos jegy.

Akárhogy nézzük mind a ketten,egyikünkre sem állnak a tulajdonságaink,mivel én egyáltalán nem érzem magam annak,inkább a Rák típus felé hajlok,a férjem pedig szöges ellentéte a Kos-nak.Ilyenkor mi van?

Sokat töprengek azon is,hogy az asztrológia nem "foroghat"? más kifejezést nem találok rá.


2013. máj. 17. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok! Végre 48 évesen rájöttél, hogy az egész egy nagy maszlag!
2013. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

érdemes utánanézned mi az aszcendensed, sok személyben inkább az érvényesül.

Születésünk pillanatában a horizonton felkelő csillagkép. Azt mutatja, hogy mások milyennek látnak bennünket, milyenek a megnyilvánulásaink a külvilág felé. Fizikai testünk megjelenését is nagyban befolyásolja aszcendensünk.

2013. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Kételkedem az asztrológiában." Oké, igazad van, én is. De azért mielőtt ilyeneket kijelentenél, csak egy picit azért legalább utánanézhetnél, mi az az asztrológia, mert még véletlenül sem merül ki abban, hogy melyik hónapban születtél.
2013. máj. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bővebben légy szíves!
2013. máj. 18. 19:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért az asztrológia ennél kissé bonyolultabb, nem 12 féle ember létezik. A Napod az Ikrek legvégén van, azon a napon délutánra már a Rákban van. A Merkúrod és a Vénuszod a Rákba kerül, és ha kora reggeli órában születtél, az aszcendensed is Rák, így teljesen érthető, ha a Rák tulajdonságait fedezed fel magadban. A férjednek két bolygója van Kosban, de kettő a Halakban is van, ami már sokkal érzékenyebbé teszi, illetve a Hold a Mérlegben pont szembenáll a Kos Napjával, azaz ott az ellentét. Ez egy nagyon komplex tudomány, csakhát sajnos egy nagyon lebutított változata jut el az emberekhez, emiatt meg is értem azokat, akik "lenézik", hiszen ezek a 12 jegynek jósolt napi/heti horoszkópok nagyon méltatlanul megalázzák az asztrológia gyönyörű tudományát.
2013. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,még egy kérdés: akkor a férjemnek végül is mi az aszcendense?
2013. máj. 21. 11:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz tudni kell az óra percet, legalább megközelítőleg.
2013. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát kezdjük, ott, hogy alapból az ikrek-rák határán vagy, tehát már a rák is hatással van rád, és az egyik lehet erősebb meg gyengébb hatás..

A másik, 30 felett már az aszcendens dominál nem a napjegy, úgyhogy érdemes azt is megnézni. továbbá a hold és a vénusz jegyeket mert azok felelősek az érzelmekért, tehát ez nem ennyire egyszerű...ezért baromságok a napi meg heti meg az újságban interneten lévő horoszkópok, meg ennyi alapján bármit is kijelenteni. az asztrológia sokkal bonyolultabb mint azt sokan gondolják és összetettebb hiszen miután pl. a netes horoszkópok nem egyéni képlet alapján vannak csinálva figyelembe véve a házhelyzeteket,a csillagjegyekbe eső bolygókat és fényszögeket így szinte 0% az esélye hogy azt írják ami tényleg lesz, független attól hogy a te esetedben az ikreknek mi várható..

2013. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, én pont fordítva voltam: Valamikor 48 éves korom felé kezdtem el belátni, hogy talán van benne valami.
2013. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"A horizonton megjelenő csillagkép" határozza meg a sorsunk. Érdekes. Ha majd egyszer a távoli jövőben egy csillagközi űrhajó száguld az űrben, s azon egy űrhajós nő gyereket szül, annak nem lesz sorsa? Ilyenkor mi a horizont? És mi az állatöv, hisz nem kering a nap vagy más csillag az űrhajó körül? Annak a csecsemőnek mi lesz a csillagjegye? Vagy egy távoli csillagrendszerben, ami történetesen egy kettős (vagy többes) rendszer? Ott hogyan készülne horoszkóp?
2013. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!