Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent, ha az MC-m egy...

Mit jelent, ha az MC-m egy számomra nagyon fontos személy Descendensén áll? (illetve majdnem rajta)

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Az MC jelöli a felnőtté válást, érett gondolkodást. A Descendes pedig kifejezi a "Te" fogalmát. Vagyis ha a kettőt ötvözzük valami olyat kapunk, hogy ez a személy segíteni fog neked a felnőtté válásban, érett gondoskodásban...

Már ha igaz az asztrológia, persze.

2013. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Ez nagyon is egybevág a jelen helyzettel! Jól gondolom, hogy az MC-nek a hivatáshoz is van köze?

Illetve: az ő ascendense együtt áll az én IC-mmel. Ennek lehet külön jelentése?

2013. júl. 31. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok valami nagy asztológia hívő vagy asztrológus, de megpróbálok válaszolni rá nálam ez csak inkább hobbi.

"Jól gondolom, hogy az MC-nek a hivatáshoz is van köze?"

Igen! A 10. ház a munka és hivatás háza is!


"Illetve: az ő ascendense együtt áll az én IC-mmel. Ennek lehet külön jelentése?"

Ascendes jelentése "Én" IC jelentése "gyermek kor, fiatalság". Tehát az ő hasonló lehet mint amilyen te voltál gyermekkorodban, csak érett gondolkodással.

A fenti MC Asc figyelembe véve azt jelentheti, hogy a gyermekkori tulajdonságaival fog téged felnőttebb érettebb szemléletre nevelni.

2013. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 McEnroy ***** válasza:
tehát.. van egy mcdonalds-od ami valakinek descendensén áll.. descendens = franciául magánterület ....ez szívás akkor.. mielőtt építkezel megvehetted volna a területet..
2013. aug. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!