Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a kos pasik a szerele...

Milyenek a kos pasik a szerelemben? Nehéz eset, hódítani szeret?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan tüzes jegy vagyok, mint a Kos. Engem valami erős vonzalom vonz a Kos pasihoz, volt is vele romantikus és ugyanakkor kalandos alkalmam, de amit ő tovább felajánlott volna nekem, s ugyanezt később más kos pasik is, az már nekem túl sok lett volna. Konkrétan a 3-as fogalmát, merthogy ő vagy ők gyakran járnak ilyesmire, s akkor is, ha párjuk van.

Mindemellett munka szempontból én a mégerősebb céltudatot tanulom el tőlük a leginkább illetve a még nagyobb maximalizmust. Ugyanakkor az egyik olyan jegy, akiben szerintem meg lehet bízni érzelmek terén, eléggé tiszta és becsületes gondolatai vannak ... s ugyanúgy, mint a Nyilas, nem veszi el azt, ami a másé, hanem külön megharcol érte, vagy egy ugyanolyanért a maga módján, a maga erejéből. Hiányzik belőle az az eröltetett taktikázás, fondorlatosság, ehelyett magabiztosság van benne. Én ezeket szeretem a Kosban.

2013. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én ismerek igen sunyi kost...nője van, mindenhova viszi, szerintem ragaszkodik hozzá mégsem hagyja el, és megcsalja...semmi lelkiismeret nélkül.....nem gerinces és mániákus hazudozó és igen amit leirtál a munkával kapcsolatosan illik..épp emiatt néz le..mert nekem nem olyan kis menőp tanulmányaim vagy munkám van mint akis barátnőjének akimodell iskolában tanul...

én amúgy ikrek vagyok, és a lendületessége, dinamizmusa fogott meg és a közös érdeklődés, de mind hiába...

2013. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!