Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mindenhol mást írnak a Szűz...

Mindenhol mást írnak a Szűz férfi - Nyilas nő párkapcsolatáról, van ahol jót, van ahol rosszat, és a horoszkópos könyvem sem érinti elég mélyen ezt a témát.2 Szűz volt eddig az életemben, tök mások. Ennyit számít az aszcendens?

Figyelt kérdés

Nyilas nő vagyok Bak aszcendensel.

Első párom Szűz csillagjegyű Oroszlán aszcendenssel, na hát abban a kapcsolatban aztán minden volt, megalázás, megcsalás, mindez 3 és fél éven keresztül. Már évek óta külön vagyunk, mégsem tudom 'lekaparni' magamról, olyan, mintha birtokolni akarna.

A jelenlegi párom szintén Szűz csillagjegyű, de Halak az aszcendense. Nagyon szeretem, nagyon jól kijövünk, egyszerűen - természetemből kiindulva számomra is hihetetlen - de mindenben passzolunk. Azt hiszem ő a nagy Ő.

Őszintén szólva, nem tudom, lehet-e hinni a horoszkópnak, vagy sem, igazából csak a jellemzésemet szoktam néha elolvasni, az ilyen 'előrejelzéseket' soha, mindenesetre érdekel a téma, és ha valaki ért hozzá, örülnék ha elmagyarázná, hogy tényleg ennyit számít az aszcendens 2 ugyan olyan csillagjegyű pasinál?



2013. nov. 14. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Azért írnak mindenhol mást, mert egy véletlen generátor gyártja a horoszkópokat és a közöttük lévő kapcsolatot. Senki nem gondolhatja komolyan, hogy a születése pillanatában a bolygók állása meghatározó tényezőt képviselnek a személyiségfejlődésében. Arról nem is beszélve, hogy már 1 óra múlva teljesen más pozícióban vannak, pláne egy egy hónapos intervallum alatt. Szerinted 500 millió emberrel azonos tulajdonságaid vannak? A párodnak ne beszélj ezekről a dolgokról, mert ő is hülyének fog nézni.
2013. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Hm... én nem értek az ilyen horoszkópos dolgokhoz, de az én párom is szűz csillagjegyű... abból is az a fajta aki tök pedáns, nem lármázó, nyugodt, kissé filozofáló. Én pörgős, komolyan tüzes vagyok, ami a nyilasoknál tipikus tulajdonság.


Na ebből csak azt akartam kihozni, hogy szerintem az ellentétek vonzzák egymást, és ki is egészítik egymást. Engem lenyugtat, őt pedig fölpörgeti az én viselkedésem :)

Amúgy annyira nem érdemes a horoszkópokat nézni. Egyszerűen nem létezik két egyforma ember, és most jól jártál :)

2013. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van 12 Nap-jegy és ugyanennyi aszcendens. Ha ezt összeszorzod 12x12= 144. Ennyi kombinációja van a Nap jegynek és az aszcendensnek. Ha ehhez hozzáveszed a többi hatást (Hold, házak, fényszögek, stb.)gyakorlatilag végtelen nagyságú számot kapsz. Ezért nincs két egyforma ember (hiába áll mindegyiknek a Napja a Szűzben), mert mindenkinek egyedi és egyszeri horoszkópja van. Olyan mint az ujjlenyomat. Itt csinálnak neked egyedi párhoroszkópot:

[link]

2013. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló! " A párodnak ne beszélj ezekről a dolgokról, mert ő is hülyének fog nézni." Kérlek, ne a saját párkapcsolatodból indulj ki, Téged biztos annak néz a párod, pláne, ha otthon is ilyen intelligens megnyilvánulásaid vannak. Ha Te nem hiszel a horoszkópokban, nem muszáj ilyen jellegű kérdéseket olvasnod, ez a tipikus kötekedő emberekre jellemző. Nyilvánvaló, közéjük tartozol Te is. Egyébként a Páromat érdeklik az ilyen jellegű dolgok, valószínűleg a műveltségünkből adódik, hogy nyitottak vagyunk a világra.

Második Válaszoló! Nálunk pont ugyan ez a helyzet! :) A környezetünk is észrevette, volt, aki viccesen megjegyezte, hogy még jó, hogy egymásra találtunk, mert bennünket csak együtt lehet elviselni :D

Harmadik Válaszoló! Épp tegnap jött szembe velem ez az oldal, és bár nem a horoszkópra építem az életem, csak a Nagymamámtól kapott horoszkópos könyv miatt lettem egy kicsit kíváncsi, elküldtem az e-mailt, várjuk a választ :)

A Negyedik Válaszhoz pedig inkább semmit nem fűznék.... -_- '

2013. nov. 14. 13:04
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyitottnak lenni a világra egy dolog, és a kritikus gondolkodás teljes hiányában szenvedni, ezáltal elhinni a nyilvánvaló ostobaságokat pedig egy másik. Esetedben a kettő együtt jár. Egyébként ha a párod is hisz ezekben, akkor mégiscsak összeilletek, szóval megkaptad a választ a kérdésedre. Az, hogy 550 millió egyéb emberrel egy hónapban született, vagy nem, az teljesen irreleváns.
2013. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát a szűz elég hepciás és önfejű. Kell hozzá nagy adag alkalmazkodás. De annyira nem rossz. A nyilas eléggé alkalmazodó, viszont a bak az szintén fafejű, szóval nem tudom pontosan milyen lehetsz...

Mondjuk egy dolog mindenképp jó lehet, az érdeklődés... A szűz is eléggé érdeklődő és szeret tanulmányozni sok témát igen mélyen. A nyilas inkább felszínesebben, de még széleskörűbben, viszont a bak megint egy könyvmoly típus, szóval ez lehet jó...


Amúgy sokat számíthat az aszcendens. Bár ha szűz, meg halak, jaj... mindkettő megcsalós is szokott lenni, szóval óvatosan!

2013. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó Válaszoló! Én is a Bak-Szűz összeállítás miatt gondolom, hogy okék vagyunk, valahol azt írták, hogy az állítólag jó. :)

Látom, az első válaszoló még mindig annyira kötekedni akar, hogy nem olvasta végig a kommentáromat, sem a kérdés kiírást, melyekben leírom, hogy nem hiszek benne, és azt is említem, hogy a hirtelen feltörő kíváncsiságom honnan is ered. Én viszont most már arra a kérdésre is várom a választ, hogy ha Te ebben nem hiszel, mégis, mi a lótúróért nyitsz meg ilyen kérdést. Én pl nem hiszek a természetfeletti lényekben, sem az ufókban, ezen okokból nem nyitok meg erre vonatkozó kérdést, és nem sértegetek (ok nélkül) ismeretlen embereket, hisz ők sem tették ezt velem. Teljes szívemből sajnálom, ha ez a kérdés esetleg megbántott, megsértett, fájdalmat okozott, de hogy ne fájjon még jobban, inkább keress egy másik témát, ahol esetleg érdemben hozzá tudsz szólni az adott kérdéshez, hiszen ez az oldal ezért jött létre, nemde? De mivel nekem az ilyen jellegű emberkékre sem időm, sem energiám, majd a moderátor eldönti, hogy idevaló vagy-e!

2013. nov. 14. 20:56
 8/11 anonim válasza:

Én is nyilas vagyok, mégsem ezek a tulajdonságok illetnek, amiket leírtatok. A legtöbb dolog tanulható, az, hogy hogyan viselkedsz leginkább a gondolatmenetedet tükrözi, amit meg a szüleidtől tanulsz jórészt. Az ember tud önmagán, a személyiségén változtatni bármikor, ha akar... Tíz éve még egészen más voltam, mint most.

Csak azt akarom ezzel mondani, hogy ez a horoszkópozás jó játék az unalmasabb pillanatokra, de nem érdemes túl komolyan venni. Sőt! Elég veszélyes mindenféle bolygóállásra fogni, hogy miért vagyok olyan, amilyen vagyok. Holott tudnék változtatni, ha akarnék, csak az a nehezebbik út.

A párommal az első időkben nagyon-nagyon nehezen értettük meg egymást, bár jól éreztük magunkat, belé szerettem, nem tudtam, mi lesz belőle. Veszekedtünk sokat és nagyon el voltam keseredve. Aztán egyszer csak eldöntöttem, hogy én ezt akarom, és működni fog!!! Onnantól kezdve megpróbáltam megérteni őt, az ő szemével látni, és hinni neki, még ha nem is tűnt logikusnak, amit mond. És ez a hozzáállás lassan rá is jellemző lett. Egy kicsit mindketten változtunk egymás érdekében, hogy működjön. Ma pedig teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Talán ezt hívják összecsiszolódásnak.

De végződhetett volna másképp is, ha azt hajtogatjuk, hogy "mert én ilyen aszcendensű vagyok, te meg olyan vagy"... azzal nem sokra mentünk volna.

Kedves Kérdező! Szereted, passzoltok, jól kijöttök, és úgy érzed Ő az? Akkor tojd le magasról, amit a horoszkóp, vagy bárki mond, mert ha akarod, akkor ő lesz a jövőd!

Az előző, rossz kapcsolatodra pedig ne ebben a jól működő kapcsolatban keresd a magyarázatot! Azt a múltban találod meg. Csak ameddig azzal vagy elfoglalva, addig tényleg birtokol téged az ex. És akkor nem tudod vagy nem akarod levakarni? (Egyátalán hogy bírtad 3,5 évig elviselni, hogy megalázzanak és megcsaljanak?)

2013. nov. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Azt, hogy miért bírtam vele 3,5 évig? Gyerek voltam. Elég fiatalon kerültünk össze, tudod az első, úgy minden szempontból, ahhoz valahogy még jobban ragaszkodsz. Így 22 évesen aztán érzi az ember, hogy ezt nem kellett volna :D De miből tanul az ember, ha nem ebből?

Amit írtál, hogy én döntöm el, hogy akarok-e valamit, vagy sem, hát ehhez mindig is így álltam. Az előző kapcsolatomban is, most is. Partnertől függ, mi sül ki a dologból.

Amint korábbi kommentáromban is írtam, kíváncsiságból elküldtük a születési adatainkat egy párhoroszkópos oldalra, hát kb 60%-a igaz, a többinél csak meresztettük a szemünket :D A szkepticizmusom továbbra is megmarad a világ dolgaival szemben, azt hiszem, de az elmúlt 3 hétben legalább elszórakoztattam magam :D

Mindenkinek köszönöm, aki érdemben hozzászólt! :)

2013. nov. 15. 13:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyilas lévén eddig jól kijöttem a Szűz pasikkal, de csak azokkal, akik nyilt lapokkal játszottak: nagyon jókat szoktunk eldumálni, akár órákon keresztül, viszont nagyon jó információ kihúzó úgy, hogy közben ő nem mond magáról semmit sem. A Szűz jegyű sokszor nem érzi az irányt, amerre haladnia kellene az életben, éppen emiatt mindig mások információiból akar megélni, vállalkozást nyitni.

Amikor bármelyik szűz jegyű srác ismerősömnek megint ez az oldala jön elő és mindemellett még gyerekes is, akkor jobbnak tartom nem találkozni vele hónapokig.

2013. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!