Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akinek van tapasztalata bak...

Akinek van tapasztalata bak és rák férfi jelleméről, milyenek egy párkapcsolatban, milyenek egy nővel szemben? Tudom fent van neten is az általános horoszkóp, de kiváncsi lennék néhány véleményre.

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 00:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Amit az első válaszadó írt a Bakokról, szerintem is tök igaz... Tényleg kb nulla a Bakok kommunikációs és szociális képessége, ettől érzelmileg totál nullának tűnnek. Én nemrég jól megszívtam egy Bak sráccal, akivel össze akartam volna jönni (én Oroszlán lány vok), igazából néha túl kedves volt, néha túl nagy bunkó, egyszerűen nem is értettem, hogy mi a bánatot akar tőlem végülis. Egy évig szenvedtem vele, képtelen voltam kiigazodni rajta. Iszonyat nehézkes emberek, és totál a saját világukban élnek. Én nagyon szerettem volna megérteni ezt a csávót, de annyiszor volt velem bunkó, hogy nem feladtam.

A Rákokban azt nem bírom, hogy mindenkit kibeszélnek a hátuk mögött. Azt monndják, hogy a Rákok nagyon érzelmesek, de ez szerintem nem feltétlenül igaz. Valójában marhára kemények tudnak lenni. Az érzelmi zsarolás is jól megy nekik. És meg lehet nézni, hogy a politikusok között milyen iszonyat sok Rák van.

2013. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!