Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a tapasztalataitok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katerina11 kérdése:

Mik a tapasztalataitok egy külföldivel való párkapcsolatról?

Figyelt kérdés
megismerkedem egy német sráccal,én egy mukott nem beszélek németül és angolban sem vagyok perfect(azért megértem és meg is tudom értetni magam!)a srác nem beszél magyarul,tehát az angol marad a "közös" nyelv!Nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak és nagyon kedveljük egymást én már bele is zúgtam,így hát meg akarjuk próbálni együtt... Igazából a nyelvi nehézség miatt félek,hogy lesznek olyan helyzetek amikor nem tudok majd neki elmagyarázni valamit :D vagy nem értem,hogy ő mit akar éppen!A kulturális korlátok nem érdekelnek..én is tudok alkalmazkodni és ő is... Adnátok néhány jó tanácsot? :)
2013. márc. 1. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
az ilyen helyzetek a legviccesebbek :D
2013. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Mert párkapcsolat közben nem tanulhatod meg a nyelvet? Ott lesz egy hús vér ember akivel gyakorolhatsz. 2 év alatt perfect leszel. A google fordító a barátod, minden főnevet, melléknevet ismer, meg fogod tudni értetni magadat. Max beszerzel egy mobilnetet és akkor bárhol megtudod magad értetni.
2013. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En folyekonyan beszelek angolul, volt angol pasim, de nem mukodott a dolog :(

De azert probald meg!

Es majd meglatod mi lesz.

2013. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos igen,arra én is gondoltam,hogy majd mellette megtanulok jól kommunikálni a nyelven...de azért még is félek... jó lenne hallani néhány siker sztorit,vagy nem siker sztorikat amikből tanulhatok :)
2013. márc. 1. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőm egy törökországi családi nyaraláson ismerkedett össze egy sráccal, 1 hétig voltak kint és azalatt totál egymásba szerettek a fiúval. Évekig távkapcsolatban éltek, de minden adandó alkalommal (iskolai szünetek, stb) igyekeztek találkozni. Vagy a barátnőm ment ki Törökországba, vagy a srác jött ide. Eleinte nekik se nagyon volt közös nyelvük, a srác németül és törökül tudott, a barátnőm meg angolul és magyarul, de kézzel-lábbal megértették egymást. :)

Mostanra összeházasodtak, és van egy gyönyörű kislányuk. A srác ideköltözött Magyarországra, télen volt a 2. házassági évfordulójuk, amúgy meg asszem 5 éve vannak együtt. :)

Ja, és elsők voltak egymásnak, egymással veszítették el a szüzességüket is, meg minden, és képesek voltak várni egymásra, a távolság is megerősítette a kapcsolatukat, ahelyett hogy gyengített volna rajta, küzdöttek egymásért, és lám, most itt vannak, mint férj és feleség, egy pici babával, és boldogok együtt, szóval vannak sikersztorik. :)


(Amúgy ha kor is érdekel, akkor a barátnőm jelenleg 23 éves, a srác meg 26)


Sok sikert nektek! :)

Én drukkolok!

2013. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

huuhaa!Köszönöm szépen,hogy ezt megosztottad velem! valóban egy sikersztori! és nagyon hasznos is volt számomra! Még egyszer köszönöm! és sok boldogságot kívánok a kedves párnak! :)

ja,és köszönöm a te jókívánságodat is!Rám fér! :)

2013. márc. 1. 23:01
 7/8 anonim válasza:
kedves kérdezö! érdeklődnék hogy alakult a kapcsolatod mert hasonló szituációban vagyok én is :-D megismertem egy német srácot társkeresőn,itt él Magyarországon, angolul ő beszél, viszont én még az alapabbnál is alapabban csak :-( és németet se beszélek, szal közös nyelv nem igazan van :-D de a srác nagyon kitartó, érdeklődő, azt mondjha nem gond, majd tanitjuk egymast, beszélunk neten sokat, de segit a fordito :-D személyesen nem merek vele találkozni, mert félek a szituáciotol hogy nevetséges lenne :-( szimpik vagyunk egymásnak, és már nagyon szeretnénk találkozni, de én nem merek, el nem tudom képzelni hogyn tudnánk megérteni egymást :-(
2013. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valakinek vannak tapasztalatai azóta? Voltam most egy hasonló szituációban.
2023. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!