Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Halak napjegyem van és bak aszcendensem. Azt veszem észre, hogy az élet összes területén sokkal többet kell szenvednem, mint másoknak, párkapcsolati téren pedig meg vagyok átkozva, pedig nem vagyok pszichopata stb., megvan mindenem szerencsére (egyetem, sport, hangszereken játszom stb.) de párkeresés terén kész káosz van. Asztrológia szempontjából mit tudnak mondani ehhez a hozzáértők, hangsúlyozom akik hisznek benne és hozzáértők? 23/F

2014. febr. 12. 23:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az 5-ös irta:"hogy feltétel nélkül felsőbbrendű lényként imádjon :)" sajnos nekem minden halakkal ez a tapasztalatom.Naluk egy kapcsolat nem a "mi"-röl szol hanem az "en"-röl. Lehet,hogy te nem vagy tipikus halak de probald meg vegiggondolni az eddigi kapcsolataidat,lehet,hogy ratalalsz erre a tulajdonsagodra es akkor ezekutan probalj mneg ezen valtoztatni. Egyebkent meg a bakok elegge pesszimistak es ez le is ri az irasodbol.(egy bak lany) :-)
2014. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A rákok, bakok sem valami szerencsések. Legalábbis a környezetemben ezt látom. Nem ártana pozitívabban, optimistábban álni az élethez és többet mosolyogni, mint pl. ahogy azt az ikrek teszi. Ezért vonzanak be több embert.
2014. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a csillagjegyeden múlik (ezt úgy mondom, hogy engem is érdekel az asztrológia).


Egyébként ha kíváncsi vagy, érdemes lenne egy részletes születési horoszkóp elemzést csináltatni, percre órára pontosan, mert egy napjegy és egy aszcendens még édeskevés.

2014. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hozzáértő, csak néhány gondolat tapasztalataim alapján:


-Halak

Volt egy halak exem, aszcendensét nem tudom. Vele kezdetben valamelyest jó volt, mert kedvesnek éreztem. De inkább csak annyi volt, hogy egy érzéketlen bunkó ikrek után jobb volt a halakkal... Csakhogy mégsem volt annyira jó. Mert semmit nem árult el magáról. Alig lehetett vele beszélgetni. Többnyire csak én beszéltem, és ő csak reagált rá, de sokszor ha kérdeztem valamit róla, akkor elterelte a témát. Pedig nem erőltettem soha semmit. Volt egy nehézség az életében éppen, azt hittem azért nem akar semmiről beszélni, így türelmes voltam vele.

De valószínűleg nem ez volt az ok, hanem alapban lehetett benne egy nagyon súlyos bizalmatlanság. És az, hogy egy kiismerhetetlen illető volt mellettem, már engem is teljesen bizonytalanná tett, s cserébe én is némaságra váltottam. Röviddel ezután vége is lett a kapcsolatunknak... Eléggé bunkó volt. Gyakorlatilag ő elvárta volna, hogy én szó nélkül kitaláljam a gondolatait és bízzak meg benne. Na de hogyan, legalább akkor ezt közölte volna az elején?!

Tehát megfigyelésem az, hogy azzal a halak sráccal képtelenség volt kommunikálni!


-Bak

A bakok eszét bírom. A bunkóságukat meg nem veszem komolyan, mert igazából ők így humorizálnak... :) Sajnos nagyon kemények tudnak lenni, elég sok megértés kell hozzájuk. Nekik biztosan vannak érzéseik, de sose mutatják ki, vagy ha igen, akkor az ellenkezőjét teszik. Mint a gyerekek, ha tetszik a kisfiúnak a lány, akkor nem virágot szed neki, hanem durván meghúzza a haját és hasonlók... :)

Nekem a vénuszom bak, én sem adom túl könnyen adom ki magam... :)


Hát Kérdező! Nem tudom ezekből megfigyeltél-e magadon is valamit...? Ha igen, akkor csak annyit javasolnék, hogy legyél kommunikatív, beszélj nyugodtan az érzéseidről és ne csak a másiktól várd, mert akkor nem mer benned megbízni... Ettől nem leszel kevesebb...

Ismerkedéskor is kedves legyél és ne kritizálós vagy durván viccelődős!

2014. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
5-ös ez egy nagyon jó válasz, ilyenekre gondoltam:) Tökéletesen jellemeztél és még a gondolkodásmódomat is jól leírtad, na te értesz ehhez, köszi:) Megfogadom a tanácsaidat.
2014. febr. 13. 14:47
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát igen, anno egy bak lány minden ok nélkül bunkózott velem, de nekem tetszett, mert vagány volt és nem azt fújta, amit a csürhe, hanem megvolt a saját gondolkodásmódja és elvei. Persze nem lett semmi, mert akkor én túl voltam egy jó nagy csalódáson,de tetszettünk egymásnak, aranyos volt, mert látszott, hogy az ellenkezőjét gondolja:)
2014. febr. 13. 14:56
 17/18 A kérdező kommentje:
Nme vagyok durva, az nem jellemző, viszont ha hülyének néznek, vagy kihasználnak akkor legyen bármilyen kedves az adott személy, elküldöm a fenébe, de ok nélkül soha, ilyen szempontból szerencsére jó nevelést tudhatok magaménak.
2014. febr. 13. 14:58
 18/18 A kérdező kommentje:
11-es, igen sajnos néha nálam is előjön ez az énközpontúság de nem úgy, ahogy ezt klasszikus értelemben veszik. Ha mondjuk teszek valakiért valamit elvárom, hogy ő is tegyen valamit, persze ez nem jó, mert igazából szeretek önzetlen lenni, de ha a másik nem tesz semmit, akkor nem érzem azt, hogy megbecsülne és onnantól csak idő kérdése, hogy tönkremenjen az egész bennem, elszakadjon a kezdeti kötelék. Ez nagy probléma az esetek legtöbb %-ában ez a probléma alapja. (nem mintha sok eset lett volna :D:D)
2014. febr. 13. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!