Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Halak férfi lehet annyira...

Egy Halak férfi lehet annyira munkamániás, hogy ne köteleződjön el emiatt sem egy nő mellett?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy egy 40körüli férfi még sosem volt igazán szerelmes? Mindennél előbbre helyezi a munkáját, amit szenvedéllyel imád?
2014. febr. 13. 17:36
1 2 3
 11/27 Rafael Csaba ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


az asztrológiában, a munkát a 6. házban vizsgáljuk.


Tehát a horoszkóp 6. háza mutatja meg a munkához való viszonyt, s azt, hogy mit kell átélnünk a munkában.


A Napjegy irreleváns a munka szempontjából...


Tehát, hogy ki-hogy viszonyul a munkához, azt nem tudod pusztán a Napjegy (a kérdésed esetében Halak) alapján pontosan megmondani.


Üdv, Csaba

2014. febr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Mindenkinek! :)

Nem akartam általánosítani.

Változunk még, Ő is, én is, bízom a legjobbakban! :)

2014. febr. 14. 11:55
 13/27 anonim ***** válasza:
11%
Halak férfi vagyok és inkább kötelességtudatnak hívnám, mint munkamániának. És még én sem köteleződtem el, mert nincs olyan nő, aki megérdemelne.
2014. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
6-os, veled jobban is járunk ha elkerülsz minket. Az emberi hülyeség végtelen, mondta Einstein, ő is halak volt, nem csoda. Előző voltam.
2014. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


1.Nekem az a problémám,hogy,mint írtam ti Halak férfiak nem kerültök el engem.


2.Csak alátámasztod micsoda elvarázsolt,egoista nem gyöngyszemek vagytok.


3.Te tényleg nevetséges vagy!

Bár minden tiszteletem Einsteiné,de mint férfi,aaaaanyira vonzó férfi volt,hogy inkább.... na de hagyjuk:D:D

2014. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

:D:D:D


Jól írtad 14. a halak férfi kb. annyira vonzó,mint Einstein nekem is.


Én úgy vettem észre a bikák vannak oda értük,azok számár a halak a végzet,annyira titokzatosnak látják őket és sok mindent eltűrnek nekik.

2014. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Amúgy 13.ik pont te magad vagy az,aki evvel a beírásával csak alátámasztotta,hogy a halak férfi egy valakibe szerelmes csak,saját magába.


Hiába férfi,olyan,belül,mint egy királylány a vártoronyban,aki annyira kapcsolódás képtelen,hogy még a "kötélhágcsót sem képes odadobni a másiknak".

2014. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Vigyázz Kérdező: a Halak pasi az egyik legnagyobb hantás ember az összes jegy közül, ezt már évtizedek óta tapasztalom és ugyanakkor az egyik leghűtlenebb is! Két halak pasi van a családomban, mindkettő egyforma és nem hűséges egyik sem. Ugyanakkor hatalmas a konfort igénye kapcsolatban is, anyagiakban is, stb.

Munkahelyen egyáltalán nem kitartó munkatárs, ebből a szempontból is már többel találkoztam: mindig mást csináltak munkaidő alatt és alig haladtak a határidős munkával: mást olvastak, filmet néztek, stb.

Továbbra is azt mondom, hogy gondolt át, hogy mi lesz vele. Én már messziről észreveszem egy pasiről azt, ha nagy valószínűséggel halak jegyű, a tesbeszéde nagyon árulkodik róla. Tipikus halak pasi kinézetű pl. Kasza Tibi is, arról is messziről látszik, hogy egy nagy hantás.

2014. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
6-ossal teljesen egyetértek, én is ugyanezeket tapasztaltab a halak pasikról szóról-szóra :)
2014. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Egy szó,mint száz a kérdésre a válasz.:


Nem,a halak férfi nem a munka mániája miatt nem köteleződik el egy nő mellett,hanem amiatt,amit leírtunk.


Főként a 13.ik válaszoló,aki tipikus halak férfi válaszát figyelembe véve:)

2014. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!