Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Halak férfi lehet annyira...

Egy Halak férfi lehet annyira munkamániás, hogy ne köteleződjön el emiatt sem egy nő mellett?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy egy 40körüli férfi még sosem volt igazán szerelmes? Mindennél előbbre helyezi a munkáját, amit szenvedéllyel imád?
2014. febr. 13. 17:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát Einstein legalább letett valamit az asztalra, és remélem én is le fogok, mivel gépészmérnöknek tanulok, ha valakit lehet tisztelni, akkor ő Einstein. Ti meg csak irkáljátok itt a hülyeségeket, azt hiszitek ismertek 1-2 embert, akkor ismeritek az összeset? Nem kezdem el magyarázni a világ összetettségét inkább...
2014. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló: őszintén mondd meg, hogy mi az értelme annak, ha egy kategóriába a te nem tetszésedet irod le. Irj nyugodtan a feng-shui, jóslás, vagy UFO kategóriába. Egyáltalán nem azt beszéljük itt, hogy mi az összes embertipust ismerjük ...
2014. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a munkamánia lenne ennek az oka. De hogy nem egy elköteleződős fajta, az biztos. Gond nélkül válik a feleségétől, és ígér fűt-fát a következőnek. Ez nem elköteleződés...
2014. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23-as: teljesen igazad van. Egyszóval: az egyik legnagyobb hantás.
2014. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes lányok,még mindig nem kelt a halak védelmére senki,hogy bezzeg az ő halak párja milyen fantasztikusan jó,megbízható társ.


Tényleg ennyire nincs ellenkező tapasztalat?:):)

2014. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

25-ös Sajnos úgy látszik hogy ez alatt a kérdés alatt összegyűlt a Halak utáló emberek közössége és sajnos senki nem áll ki mellettük


Én egy Halak fiú vagyok és nem tudom hogy milyen a páromnak hogy én vagyok a párja de azt tudom hogy mi Halak nagyon tudjuk szeretni a párunkat és ha megtaláljuk az igazit akkor igenis el tudunk mellette köteleződni azonban ha a házasság nem megy jól magamból kiindulva én azért döntenék könnyen a válás mellett mert elég érzékeny a lelkünk és van úgy hogy inkább elmenekülünk a problémája elől.

Mi nagyon különös teremtések vagyunk és ezért sokan nem is nagyon értenek meg minket. Amit meg a Nyilas nő írt arról azt gondolom,hogy a Nyilasok egyáltalán nem tudnak semmit rólunk, a sógorom Nyilas és anélkül elítél,hogy nem igazán ismer engem. Nem tudom hogy van ezzel a többi Halak,de én mindig arra törekszek,hogy ne ártsak senkinek és senkit ne bántsak meg,

én egy olyan ember vagyok,aki próbál mindenkinek segíteni,mindenkit megérteni és senkit nem ítél el a látszat alapján.

Ezért megértem,hogy sok rossz tapasztalatotok van a jegyünkkel kapcsolatban,én többek között a Nyilassal vagyok így,de én mégsem általánosítok.

Ami meg a hantázást illeti, az szerintem nem (csak) az ember csillagjegyén múlik.


Válaszolva a kérdező válaszára:

Én nem ismerek olyan Halat,aki munkámániás,de ha idővel olyan munkám lesz,amit imádok,akkor én is simán azzá válhatok. Szóval a válaszom igen.

2018. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Most vettem csak észre hogy a kérdés 2014-es xD
2018. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!