Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfi tapasztalat?

Halak férfi tapasztalat?

Figyelt kérdés

Mi a te horoszkópod, milyen volt a kapcsolat a Halakkal?

Minden érdekel, szerelem, munka, barátság, szülő-gyermek, testvér, főnök, bármi :)


köszönöm! :)


2014. márc. 5. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dr. Csernus is halak.
2014. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szia. ha azt kellene leírnom, hogy milyen a halak viszonya bárkivel, akkor azt mondom, hogy olyan, mint einstein relativitás-elmélete. igazából tőled is függ, hogy milyen ember vagy. ha egy halak valakivel jó viszonyban van, ténylegesen jó viszonyban van, akkor megjelenik benne a teljesen önzetlen szeretet. annyit ad magából, és bármiből, amennyit talán elképzelni sem tudnál, és nem is biztos, hogy mindent megértesz belőle, vagy mindent fogsz abból, ami felőle jön. emiatt őket sok csalódás éri, mert sokan kihasználják, visszaélnek vele (bocs, de az emberek 99 százaléka r/hadt). namost, ha egy halak megtapasztalja azt, hogy amit ő ad magából, az belőle nem vesz el, még akkor sem, ha az a másik utána hátbatámadja, akkor sem fog bezárkózni. csak elkezd az emberekkel úgy viselkedni, amit ép ésszel nem fogsz fel, mert a logika keretén messzemenően túl van. egy halak addig rendes és kedves veled, ameddig nem érzi rajtad a sz/rszagot, és hogy rossz ember vagy. amint ez kiderül, semmibe vesz. nem heccből, hanem valóban. legyen az szülő, barát, élettárs, bármi. a halak a szeretet és isten felé törekszik, és ha kicsit jobban rátapint a lényegre, te belőle nem fogsz tudni meglátni semmi lényegeset. számodra egy furcsa ember lesz, aki nem fér bele az értelmezési keretedbe, és nem is tudod beskatulyázni. mert nincs kit. szóval, ha jó ember vagy, a halaktól sokat kaphatsz, többet, mint bárkitől. ha rossz ember vagy, óvakodj tőle. az ő "fegyvere" csupán annyi, hogy ha találkozol vele, szembesülsz azzal, aki tényleg vagy. és attól fogod magad elszégyellni, hogy meglátod magad az ő tükrében.
2014. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
a halak férfi az egy sellő nem?
2014. márc. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes, segítő válaszokat!

A hülyeségek törlésre kerülnek!

2014. márc. 6. 15:32
 5/16 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt konfliktusom halakkal, kijövök velük. viszont néha nem értek egyet az elveikkel (én skorpió vagyok). Pl. van 2 halak lány osztálytársam. Az egyik korlátlanul minden szembejövő fiúval lefekszik, a másik eltartatja magát a barátjával de minden lelkiismeretfurdalás nélkül csalja több pasival is és kimondottan élvezi.

Ezt nem tudom megérteni. Oké, minden ember más, mindben mást szeretünk, de ha egyszer valakit választunk, akkor a többi miért, minek? (nem, ez nem fér az én kis világomba, pedig elvileg nekem is halak az aszcendensem).

A kalandozással szingliként amúgy nincs bajom, ha nem ígérget a másik fűt-fát.

Egyébként fárasztóak ezek a lányok, folyton nekem mondják ezeket az intim részleteket az életükből és a próblémáikat, de az enyémekre nem kíváncsiak, úgy érzem, csak le akarják szívni az energiáimat... és próbálok menekülni. De bántani nem bántjuk egymást.

A barátom is halak, ő meg megint más. Nagyon romantikus és én, aki senki másban soha nem tudtam elviselni azt, hogy meglep virággal, csokival csak úgy, vagy irogatja oldalakban, hogy szeret - na tőle ez valamiért nagyon bejön. A szex valami őrületesen jó vele, mindent ki lehet vele próbálni, ami a legvadabb álmaimban volt eddig :D

Le lehet ülni vele megbeszélni dolgokat, ami eddig a mérleg, oroszlán, szűz exeimmel nem ment (vagy mellébeszéltek, vagy szerintük ők mindent jól csinálnak etcetc.)

Eléggé látni rajta milyen hangulata van, de ha megkérdezem, nem zárkózik be, azért nempróbálja megfogalmazni (csak nem a szavak embere).

Amit nem szeretek, hogy ilyen rusnya nike-pipa szemöldökű, már tőgy méretű mellel rendelkező csajok képeit szereti nézegetni de tudom, hogy csak nézi őket semmi több, ezért nem vagyok féltékeny.


Egyébként amennyit látok belőlük, hogy jószívűek. Szándékosan nem fúrnak a hátam mögött, vagy hasonlók, ami a mai világban már egy pozitívum.

2014. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4-es, én a kettes vagyok. és srác. és köszönöm ezt a kommentet, mert hogy teljesen őszinte legyek, amiket leírtál, hogy milyen belső tulajdonságai vannak egy halak pasinak a párkapcsolatban, ezzel teljesen egyezek, és teljesen így gondolom. csak részemről az a helyzet, hogy kicsit fáj, hogy ezt az emberek nem veszik észre. igazából azon a véleményem vagyok, ha az emberek ilyen vakok és hülyék, meg sem érdemlik, hogy megtudják meg megtapasztalják, amit kaphatnának. a halak csajokra nem tudok mit mondani. én a legtöbb halak csajt nem csípem túlságosan. amúgy meg, nekem meg az aszcendensem a skorpió ;) ja, és a szexben a skorpió+halak az egyik legjobb párosítás. a kettő együtt csodákat tud művelni, és olyan mélységeket megélni, amiről a legtöbben csak álmodozhatnak. vagy igazából azt se tudják, hogy olyan létezhet :P
2014. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
amúgymeg, nem is csodálom, hogy neked esett le ez a halak pasikkal kapcsolatban. a skorpió ez egyik legerőteljesebb és legmélyebb jegy az állatövben. szeméy szerint a bika jegy mellett a másik kedvenc.
2014. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!

Én Bak vagyok és nagyon vonzódom az utóbbi időben egy Halak FÉRFIhez. Igen, csupa nagybetűvel. :) Tökéletes ahogy van. Csak még nem igazán vett észre, vagy nem mutatja.

(Hogy lehet egy Halak pasit elcsábítani? Hogy tudom felhívni magamra a figyelmét?) Köszönöm!! :)

2014. márc. 7. 14:29
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Hazug, kihasználós. Eleinte kedves, aztán egyik pillanatról a másikra képes hátba támadni, s csak akkor jössz rá, hogy csak kihasznált. Szóval egy szóval: undorító.
2014. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Az az undorító, hogy sokan a napjegy alapján skatulyáznak be másokat. Én ismerek halak jegyű embereket és nagyon barátságosak, segítőkészek. Bár ebben nyílván a többi bolygó is közrejátszik, nemcsak a napjegy.
2014. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!