Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek a rák és a skorpió...

Szerintetek a rák és a skorpió össze illik?

Figyelt kérdés
Egy skorpió fiúról,és egy rák lányról lenne szó!
2014. márc. 12. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert más állatfajba tartoznak, nem tudnak szaporodni. (Amúgy rossz kategóriába írtak a kérdést)
2014. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Persze, közepesen átsütve, kis vajjal.
2014. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elnézést elfelejtettem kiírni hogy emberekről van szó!
2014. márc. 12. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, a skorpió időnként eléggé elviselhetetlen tud lenni, amit a rák jól tud tolerálni, mert nagyon türelmes és nem agresszív.
2014. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ők nagyon jól összeillenek.
2014. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
#3 én is emberekre gondoltam!
2014. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ilyen egyszerű a dolog. Az hagyján, hogy a nőnek rák, a pasinak pedig skorpió a napjegye. Én is rák nő vagyok, de a többi bolygó a nyilasban, ikrekben,mérlegben áll. Van egy kos is. Szóval nem vagyok az a tipikus, esküvőt tervező emberke, akit az általános horoszkóp leír. Nagyon nehezen viselem a kötöttségeket és szerelem nélkül nem is maradok meg senki mellett. Megcsalni nem csalok meg senkit, de szakítok vele. Így járt szegény skorpió is. Nem díjaztam, hogy reggeltől estig rajtam lógott és megfojtott a szeretetével. Persze, ha kölcsönös az érzés, akkor a csillagokat is lehozom az égről.


Az viszont valóban igaz, hogy jól tolerálom mások hisztijét, dühkitörését.

2014. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

párom apukája skorpió, anyukája rák és majdnem 30 éve együtt vannak

de ált. a skorpió szúrja el a dolgokat ha túl féltékeny és fojtogatós. ha nem ilyen akkor jól működik, párom apukája is néha elvonul a hobbijával és akkor az asszony tud barátnőzni, olvasni, pihenni

2014. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Összeilletek.
2014. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!