Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos akinek a csak a nyilasok...

Kos akinek a csak a nyilasok jönnek be, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Nem hiszek az asztrológiában, de pár éve arra lettem figyelmes hogy kos (nő) létemre, mindig a nyilas (pasik) jönnek be. Párom is nyilas és több mint 10 éve boldogítjuk egymást. :) persze kapcsolat ide vagy oda, azért megnézek más férfit is, vagy ha nézek egy filmet és tetszik a színész, már csak azért is utánna nézek és azt kell látnom hogy ő is nyilas. Létezik hogy valaki ennyire vonzódjon a nyilasok iránt??? Ez már kicsit ijesztő is, hogy csak a nyilasok vonzanak ennyire. :)

2014. ápr. 1. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

ezek a nyilas pasik szerintem a 40es évek végén voltak menők, mikor olyan volt a politikai helyzet.

azóta senki nem akarja reklámozni, hogy ő nyilas, bár manapság némelyik párt rendezvényén feltűnik a zászlajuk.

2014. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el hogy valaki ennyire fárasztó legyen. Látom más kérdés alatt is előszeretettel válaszoltak olyat aminek semmi köze az horoszkóp jegyekhez. Ha majd ilyen választ várok, abba a kategóriába írom a kérdésem. Kössz a semmit!
2014. ápr. 1. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg erdekes lehet. En bak vagyok-igaz 5 perccel születtem ejfel utan a nyilasrol bakra valtasnal de az exemnek aki szinten kos csak nyilas csajai voltak...kiveve engem,hacsak a doktorbacsi nem nezte be az idöt a születesemkor.:-D Sztem minden jegynek megvannak a sajat kisugarzasai,en igy vagyok a kosokkal es bikakkal.:-D
2014. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem ez nagyon jo dolog,anyukam kos,en nyilas,es jol kijövünk.en nagyon hiszek a horoszkopban.egyebkent meg sztem neked az oroszlanok is bejönnenek,mert az is tüz jegy,csak nem talalkoztal meg olyannal.kos-kos erdekes paros,anyumnak volt olyan parja.szereti is meg nem is.de az mar reszletesebb dolog,mert a horoszkopon kivül fontos az ember tenyleges szemelyisege,ami kialakult az elet soran.es mas ami veleszületett tulajdonsag+öröklött.sokmindentöl függ.egyebkent kos nagyon hamar baratkozik es közkedvelt,irigyelt szemelyiseg.:) tudom anyumrol. :)
2014. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!