Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hozzáértők! Saját magam...

Hosszúhajú kérdése:

Hozzáértők! Saját magam kezdtem el tanulni az asztrológiát már régen, de van egy dolog, amit nem tudok megfejteni. Ha ikerek születnek kb csak egy perc különbséggel - akkor sok esetben miért teljesen más az életútjuk? és a haláluk időpontja is.

Figyelt kérdés

nyilván nem az az egy perc számít, én sem tudom pont percre pontosan csak kb a születésem, de nyilván nem lesz valami egész más belőle, ha esetleg egy percet tévedek.

Most lehet azzal jönni, hogy a horoszkóp csak hajlandóságokat, lehetőségeket jelez, de miért van hogy egyiknek semmi tehetsége a matekhoz, és semmi lehetősége, a másik meg matek zseni tele lehetőségekkel?

Ugyanaz a horoszkóp hogy mutathatja egyszerre a nagy tehetséget, meg a nullát és a sok lehetőséget, meg a semmit egyszerre? ez paradox, nem?



2014. ápr. 14. 15:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Placidus vagy egyenlő? Erre azt szokták válaszolni, hogy mindenki próbálja ki mind a két (vagy több) háztípussal az elemzést, és amelyikkel jobb eredményt ér el, használja azt.

Csakhogy a Placidus nagy hátránya, hogy magasabb szélességi körökön használhatatlan. Erre azt válaszolták némelyek, hogy ott kevesen élnek. Ez nyilván nem korrekt érv, Próbálj felállítani Reykjavikra horoszkópokat : a rendszer összeomlik. Az egyenlő házaknál nincs ilyen probléma, bármelyik szélességen alkalmazható. Az északi skandináv országokban épp ezért szívesebben alkalmazzák az egyenlő házrendszert, Angliában pedig hivatalosan is ez az elfogadott.

Szóval vagy az van, hogy a Placidust alkalmazod mert ez a legelterjedtebb és ha véletlenül valamilyen Norvég vagy izlandi emberrel akadsz össze akkor váltasz egyenlőre, vagy következetesen az egyenlő házrendszert használod.

2014. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Boniem válasza:
0%
Én személy szerint nem értek hozzá és nem is fogok soha az életben, de ha az ember józan paraszt ésszel gondolkodik rájön arra, hogy ezek a dolgok amikben hiszünk, amiről kérdezünk és feltételezünk dolgokat egyáltalán nem számítanak a való életben. Röviden leírom..itt veszekedtek azon, hogy ki mit gondol az egész asztro dologról, közben észre sem veszitek, hogy talán ha nem foglalkoznánk ezekkel a dolgokkal egy picit is könnyíthetnénk az életünkön ! De persze ha valaki hisz is bennük akkor sem tudom elképzelni milyen lehet az, mikor elolvasom a havi horoszkópom és próbálom az életem ahhoz igazítani vagy tényeket felállítani, hogy elhiggyem tényleg igaz!
2014. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

22!

Csak azért veszekedtem, mert belém kötöttek. Közben kaptam profi véleményt privátban, ami nagyon sokat segített.


Még egy fontos: soha életemben nem hittem a napi meg havi horoszkópokban! Egyetlen egy dolog van, amiben igen. A személyre szabott és hajszálpontos születési idő, óra és perc és hely alapján számított horoszkópban. Mert ezt elkészítettem - mint amatőr - magamnak és akkor láttam, hogy bizony ezeknek semmi köze azokhoz a horoszkópokhoz, amiket az újságokban olvasol, és nem a te órádra és percedre van kiszámítva. Mert az teljesen más!

2014. ápr. 22. 15:20
 24/25 Boniem válasza:

nem,nem még újságból sem olvasom nincs szükségem rá


értelek

2014. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Tegez ***** válasza:
Ó, Boniem, akkor hát minek hozod fel ide egy ilyen profi beszélgetés vége felé ezeket a pár soros ujság-izéket?
2015. jan. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!