Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudnátok nekem jellemezni az...

Tudnátok nekem jellemezni az ikrek csillagjegyű embereket? Elsősorban lányokat vagy nőket légyszíves.

Figyelt kérdés
A kérdés kiírásának az okát majd később indoklom (-:

2014. ápr. 17. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos csak férfit tudok Neked jellemezni, a páromat. Olyan mintha két énje lenne, egyik egy tök jó fej, szeretni való, kedves, minden benne van, ami tetszik. A másik pedig, nos én csak úgy hívom, hogy "AZ". Előjön belőle, teljesen meghibban, mintha nem is ő lenne. Ezek az időszakok lecsengnek, és akkor visszakapom a rendes páromat. Nem könnyű velük.
2014. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is kettős énű ikret ismerek..azaz nem is ismerem..kiismerhetetlen..
2014. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Jobb ha nem engeded őket a közeledben, és már ha meghallod, hogy azok, zárod a soraidat előttük,iszonyat jellemtelenek.
2014. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
67%

Az én barátnőm ikrek. Férfinak nem ajánlom. Apró-cseprő dolgok miatt fogja és lelécel. Elég önfejű. Éltem vele közös albérletbe, az kemény volt. Most hogy csak barátnők vagyunk így nagyon jó vele. Kemény elvárásai vannak, nehezen változtatja az elképzeléseit.

Ő mondjuk még egy elég érzékeny ikrek. Az ikertesójának azonban van családja és boldog családanya. De neki is kemény elképzelései vannak a világról.

Általában az ikrek érzéketlenek. Igazából csak az empátiát nem nagyon ismerik. A volt férjem is ikrek volt. Na ő igazi érzéketlen bunkó tudott lenni.

2014. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon idős korban is megmarad a gyerekes természete. Ez csak akkor rossz, amikor nagyon komoly ügyeket kell intézni és ő akkor is elvicceli, ilyenkor szívesen megráznám.

Az egyik legnagyobb reális és hamis pletykaterjesztő az Ikrek nő és egy rendkívül irígy természet.

Mint minden Ikrek, ő is legtöbbször csinálja a nagy parádét a röhögéseivel, amely vagy 50% reális 50% elszínészkedett, viszont ő így szándékosan egy hatalmas falat húz a színpadias viselkedés és a reális komoly gondolatok és cselekedetek között. Egy szóval 4 falon kívül nagy színész (elég sok magyar színésznő Ikrek jegyű ...), 4 falon belül pedig teljesen normális, reálisan gondolkodó természet.

Minthogy nagyon szereti begyűjteni másokról az infókat, így kialakul benne a túlzott irígység tehetséges kollégákkal és rokonokkal szemben és a páratlan taktikus természete. Hosszú idő után értettem meg csak, hogy ez a taktikus viselkedése vonzza olyan nem túl pozitív jellemű jegyű emberek felé, akikkel nem lenne ajánlatos szövetkeznie, csakhát ugyanakkor olyan naív is, hogy ezeket nem veszik észre és főleg nincs kockázat és felelősség érzete, ebben nagyon hasonlítanak a másik levegő jegyű Vízöntővel.

2014. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Warren Scott válasza:
100%

Én mint férfi és Ikrek, csak fogom a fejem az általánosítások miatt amiket itt látok a válaszok között.

o_O jó, hogy nem vagyunk mindjárt tudathasadásosak, vagy Dr. Jekyll és Mr. Hide, csak mert egy bizonyos időszakban születtünk.


@Kérdező - Ez most komoly, hogy valakit a csillagjegye alapján próbálsz megítélni? Csak azért mert attól, hogy bizonyos tulajdonságok passzolnak az általánosításokhoz, még nem jelent semmit.

2014. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na jól van... Akkor ott folytatom, hogy én is ikrek vagyok, nem igazán érdekel a horoszkóp (néha mindig fogom a fejem azon, hogy milyen vagyok elméletileg) de arra viszont kíváncsi voltam, hogy másoknak így elsőre milyen benyomása van az ikrekről. Nem sok jó... De azért a válaszok közt is volt olyan, ami meglepett, és pont ezért tettem fel a kérdést: kíváncsiságból. Lehet, hogy most ki akartok nyírni, de mindegy, mert megérte. Akkor a válaszokat köszönöm szépen!
2014. ápr. 18. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:

akiket ismerek ikrek - ilyen kis pörgős búgócsigák, rengeteg energiájuk van, de ez nem baj.

vidámak is általában, fel tudják dobni az embert

viszont sértődékenyek és makacsak, ha van egy elképzelésük, szinte lehetetlen őket meggyőzni, hogy máshogy legyen

összességében én kijövök velük, én is beszédes vagyok, ők is, így vége-hosszat tudnánk beszélni ha belemelegszünk

2014. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó! (-: Örülök, hogy végre van valaki aki jól elvan "az ikrekkel" (-:
2014. ápr. 21. 10:13
 10/10 anonim ***** válasza:
3/9 Nagyon jó barát lehetsz ha ilyeneket írsz a barátnődről...:D Kíváncsi lennék te milyen jegyű vagy, hogy itt szídod az ikreket de te sem vagy különb a hozzászólásod alapján
2015. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!