Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kinek van ikrek csillagjegyű...

Kinek van ikrek csillagjegyű pasijuk? Akinek van írja le a tapasztalatait!

Figyelt kérdés
köszönöm :)
2010. jún. 13. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nincs, de volt...ésss hát azt kell mondanom,hogy ő az a fajta ember, akiért bolondulnak a nők. Egyszerűen az egyénisége mindenki számára vonzó. Ikrek között is gyakran vannak művészek, ő is az volt, és hát ebből fakadóan az érzelmi megnyilvánulásai is fokozottabbak voltak. Nagyon tudott szeretni, és habzsolni az életet, de amikor depressziós korszaka jött, akkor nagyon kellett figyelni, hogy semmi hülyeséget ne csináljon. Egyébiránt vicces, jófej, humoros embereknek tartom őket.
2010. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és elfelejtettem, hogy nagyon szeretnek a középpontban lenni, imádnak beszélni és mesélni :)
2010. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
nekem is csak volt, de nekem eléggé úgymond meggyűlt vele a bajom.. mondjuk ez szerintem tőlem is függöt, szóval.. :) az igaz, hogy bolondulnak érte a nők, mert amint szakítottunk már 3 lány állt a sorban.. ő beszélni nem nagyon szeretett, viszont nagyon szeretett ölelgetni és puszilgatni. :)
2010. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az anyámnak.. tehát az apám iker. Hát, szörnyű. Anyámnak is csak "volt" lenne, mert ő is megbánta, de a gyerekek miatt ugye..

Jópofi, felszínes, két énű és egyáltalán nem látja magát kívülről. Ő észre se veszi, hogy megbánt valakit, de ő rögtön bármin képes megsértődni.

De engem az összes iker taszít, kb 4-5-tel kerültem kapcsolatba még eddig, de rögtön irritált a viselkedésük, majd kiderült róluk, hogy ikrek.. A művészethez is felszínesen viszonyulnak, kb a technikáig jutnak el, de hogy mi a lényege, és mi van az alkotás mögött, odáig már nem jutnak el. Ez az egyetlen jegy, amit egyáltalán nem bírok elviselni, se fiúban, se lányban. Akkor inkább már egy skorpió vagy bika pasas.


24L

2010. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy :P Tőle értékesebb emberrel még nem találkoztam, ez talán abból is adódhat, hogy még senki mással nem értettem meg így magam. Mesélni tényleg imád, ami az én lételemem is egyben :) Játékos, nyitott mindenre, emellett viszont nyugis, és szereti a pihit, álmos délutánokon egymás karjaiban való szunyát :) Nagyon szívén viseli a sorsomat és az egészségemet. Röviden, de nagyon röviden ennyi :) És ha a sokak által emlegetett "felszínesség" minden ikrekre jellemző, akkor ez a legszubjektívebb fogalom, ami létezik.
2010. jún. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt Ikrek párom, 1 évig minden szuper volt, aztán

előjött a "másik énje", amit meg nem bírtam elviselni.

Mindenen megsértődött, de soha nem mondta meg mi a baja, maximum ha napokig kitartóan kérdezgettem. Ellenben ő sokat megsértett, 3,5 év alatt egyszer kért bocsánatot, azt is sms-ben. Elvárta, hogy minden gondolatát kitaláljam, hogy magamtól tevékenykedjek a házában, ha kérdeztem miben segíthetek, semmiben nem kellett, aztán meg napokig sértve volt, hogy miért nem segítettem.

Ami a legrosszabb volt: ha rossz kedvem volt akármi miatt, soha nem vígasztalt meg, nem lehetett megbeszélni vele a problémákat, meg se kérdezte mi bánt, hanem ekkor is csak megsértődött, hogy biztos vele van bajom...


De jó, hogy vége ennek! :)

Azóta több ikrek pasi is az utamba került, én meg csak -jajj már megint egy ikrek?! :D

Sokat tanultam belőle! Érdekes, hogy eddig egy olyan pasival se találkoztam aki illene hozzám a csillagjegye szerint...

2010. jún. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok

Nem tudom megállni, hogy ne kérdezzelek, kérdező: Neked a láthatáron van "ilyen" esetleg? :)

2010. jún. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak volt.. Művészlélek, az enyém zenész volt, és benne volt a lelke abban, amit játszott. Rengeteget ad, de ugyanennyit vár el cserébe. Sosem agresszív, de könnyen megbántódik. Megbocsát, de nem felejt. Egy kicsit teátrális, szeret nagy szavakat használni.
2010. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is a láthatáron van egy "ilyen" :). ezért kérdeztem hogy nektek mi a tapasztalaitok, mert eddig nekem is az hogy szeret a középpontban lenni,mesélni,teljesen elcsavarta a fejem.:D csak az zavar engem hogy a lányok odavannak érte és ez tetszik is neki. jó mondjuk melyik srácnak ne tetszene?!...:D de ő még ki is használja, de nemúgy hogy mindenkivel leáll, hanem csak egy kis puszi, egy kis ölelés vagy flörtölés... és nem tudom hogy bízhatnék e benne. egy próbát megér,nem?!... mert szeretni azt tud!:D csak én meg már valami komolyabbra vágyom. :)


És köszönöm a válaszaitokat:)

2010. jún. 15. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!