Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy rák csillagjegyű csajt...

Egy rák csillagjegyű csajt hogy lehet meghódítani és közeledni felé?

Figyelt kérdés
Az oroszlán és a rák milyen párosítás?

2014. ápr. 19. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Ha a szex megy, akkor elmegy. A Rák nők a zodiákus legnagyobb ....na legyünk visszafogottak: ágycsatázói.


Vannak kivételek pro és kontra, persze. Azt írom le, amit magam tapasztaltam. Az egymás melletti jegyek nagyon rossz párosítás szokott lenni, az egymással szemben levőek viszont a legjobbak. Ha Oroszlán pasi vagy, akkor Vízöntő nőt keress. Persze, azokkal a szex nem szokott olyan durvajó lenni, mint egy Rák csajjal. :)

2014. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Én rák jegyű lány vagyok. Amit elvárok egy fiútól az az hogy legyen kedves, humoros és álljon ki mellettem a legnehezebb helyzetekben is. Szeretem ha meglep valamivel és emlékszik a szülinapomra...stb
2014. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
A lányok kábé 90%-a ezt várja el egy fiútól, akkor a lányok 90%-a rák jegyű lenne?
2014. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
A rák elméletileg egy finom, érzékeny nő... úgy is kell vele bánni.
2014. ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy a többi nőt is. Rák vagyok, de szinte semmi sem igaz rám a horoszkópomból.
2014. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Én Rák nő vagyok, szeretem a romantikát, a kedves gesztusokat,udvariasságot....nem szeretem a közönséges beszédet, vicceket, durvaságot, nagyképűséget...


Szeretem ,ha egy férfi nem bunkó, és nem szégyelli kimutatni az érzéseit...

Nem tudom, más nőnek mi jön be,nekem ezek...

2014. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Én is rák nő vagyok.

A vicces, közvetlen embereket szeretem, illetve akikkel lehet miről beszélgetni. Utálom, ha valaki megjátsza magát. Minél jobban megnyílik valaki, annál előbb bízok meg benne.

2014. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2%

Temérdek ajándékkal már simán leveheted a lábáról, persze csak ha kedvesnek tűnsz emellett.

Egy rák csaj nem éri be egy szeretlekkel, és az ölelésedet sem értékeli, ha nem adsz neki semmi anyagi tárgyat, vagy bármit, ami pénzen megvehető. Egy rák nő úgy állapítja meg, hogy mennyire szereted, vagy hogy szereted-e egyáltalán, hogy mit és milyen értékes dolgot veszel neki.

Ha sétáltok, akkor ne a szép ibolyát tépd le neki, amit megláttok, mert ő nem arra fog emlékezni, sok év után, hogy ezt a lepréselt ibolyát a valahanyadik randitokon szedtétek... hanem arra, hogy csak egy ibolyát téptél neki, és nem vörös rózsát vettél neki boltban. Ha boltban veszel neki drága virágot, akkor arra sok év után is örömmel emlékezik majd, és ha valójában nem is vagy belé szerelmes, ő akkor is belemagyarázza majd, hogy de igen, szerelmes voltál belé, mert azt vetted neki...


A rák csaj az a tipikus nő, aki a gazdag pasikat részesíti előnyben, a tényleg az autód márkája szerint dönt, vagy hogy milyen vastag a bukszád.


Legyél emellett kedves, vicces, mindig legyél ott mellette és figyeld mikor van szüksége a segítségedre.

Mondj el neki mindent, számolj be minden percedről. És fejezd ki azt is, hogy szereted, az ajándékokon túl szavakban is. De azt sose várd, hogy ő is kimondja, hogy szeret téged, mert ha még így is van, akkor sem fogja megtenni, mert akkor alárendeltnek érezné magát. Elvárja, hogy őt szolgáld, és ne ő szolgáljon téged bármilyen módon is.



Oroszlánként ezt biztos meg tudod csinálni, és meg tudod hódítani. Az oroszlánok általában meghódítják a rák nőket. Viszont hosszútávon nem fogod bírni. Előbb-utóbb vagy otthagyod, vagy megcsalod, mert kiismered és unatkozni fogsz, magányos leszel mellette... Csak arra vigyázz, hogy erre ne akkor jöjj rá, mikor már gyerekeitek vannak! (A rák nő sokszor a gyerekszülés után mutatja ki igazán az énjét, azt hogy nem képes szeretni egy férfit se.)

2014. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
A többi rák nevében nem beszélhetek, de én személy szerint nem vagyok anyagias. Egy szelet csokinak vagy egy rétről leszakított virágnak is simán tudok örülni. Eddig még nem is volt gazdag pasim.
2014. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Azt sem várom el, hogy ajándékokkal halmozzon.
2014. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!