Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen nők jönnek be az Ikrek...

Milyen nők jönnek be az Ikrek férfiaknak, akik mellett ki is tartanak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A jegy leírás alapján kb. semmilyen! :D Max. csak olyan, aki eltűr mindent és csendben is marad, de még arra is kevés van. Viszont én nem véletlen nem hiszek a horoszkópoknak. :D
2014. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Akikbe beleszeretnek. Általánosságban az Ikrek levegő jegy; levegő és tűz jegyek illenek hozzá.
2014. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hehe, ahhoz képest, hogy jegy leírás alapján kb. minden nőt szeretnek, és imádják az összes nőt meghódítani stb, így eléggé érdekes, hogy ugyan akkor kibe is fognak ezek alapján beleszeretni egy vkibe kifejezetten. :) Hozzá teszem, hogy kifejezetten a jegy leírásról beszélek, nem az olyan férfiról, aki véletlen ikrek jegyű lett.
2014. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

Egyébként itt megtudod nézni, hogy "illik-e" hozzád. De szerintem ne adj ezekre!

2014. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akit ismerek, és tényleg sosem bírt magával, lassan 10 éve házas, a feleségét viszont sosem csalta meg. A nő nyilas.
2014. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Én meg körbe vagyok véve ikrekkel, meg szüzekkel, párkapcsolatom is volt velük, és sose igazolódtak vissza a jegy leírások. Jegyben, pedig halak vagyok egyébként. A heti, vagy napi horoszkópokról meg már említést se teszek részletesebben, hogy mekkora kamuk, mert csak offolnám vele a topikot.
2014. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem bármilyen jegyü nő jöhet, csak legyen 18 és 40 között, formás alakja legyen, magasságra: max. 190 cm. Ne legyen kövér, illetve túl sovány sem. Legyen kedves, humoros, meg az, hogy szeressen engem.

(Ikrek jegyü vagyok).

2014. máj. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tökmindegy a csillagjegye, csak tudjon főzni és legyen rajta luk :DD
2014. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl. egyelőre bejössz.
2014. máj. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Másik ikrek , mert nehéz egyen osztozni.
2014. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!