Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mire van szüksége egy Kos...

Mire van szüksége egy Kos pasinak ahhoz, hogy hűséges legyen végre egyetlen nőhöz?

Figyelt kérdés
Akármennyi Kos férfit ismerek, akármelyik korosztályból és környezetből, 99%-os megcsalja a párját/feleségét, nem is egy nővel.

2014. jún. 3. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocs, nem akartam kétszer elküldeni, csak ez Chrome szórakozik.
2014. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Van egy kos barátom, és úgy tudom róla, hogy hűséges a feleségéhez. Igaz voltak már összezördüléseik, és kétszer szünetet is tartottak a kapcsolatukban még a házasságuk előtt, de egyik sem megcsalásos ügy miatt, hanem egyéb nézeteltérés okán.


Skorpió a neje, és alapban iszonyatosan féltékeny, annyira, hogy állandóan a férjén lóg, ha meg nincs vele hívogatja. Egyszerűen a kos palinak lehetősége nem volna félrelépnie. Szerintem nem is teszi.


A másik, hogy elég nehéz gyerekkora volt, és a szüleihez nem mehetne vissza lakni, neki pedig nincs saját lakása, a nőnél laknak. Valahol rá van szorulva, szerintem ezért is becsüli meg, vagy éppen ezért nem lép félre...


Pedig a holdja és a vénusza is ikrekben áll, hát az ikrek sem a hűség mintaképe...

2014. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, hasznosak voltak. 12-es: teljesen igazad van és ugyanezt láttam, hogy bizony szinte a Skorpió nő az egyetlen, aki ennyire rá tud telepedni úgy, hogy moccanni sem tudta a pasi senkivel sem :). Hát ehhez is stílus kell.

Igen, a Kos, Ikrek és a Nyilas a leghűtlenebbek azért, ilyen sorrendben.

2014. jún. 4. 14:45
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó kijelentéseddel nem értek egyet Kérdező!

Az általad említett három jegy közül csak az ikrekről tudnám ezt kijelenteni, azt is csak akkor, ha nagyon jellemző rájuk az ikrek napjegyük, szóval nincs elnyomva a horoszkópban. Róluk nem csak legenda a hűtlenség, hanem ők maguk is bevallják, hogy képtelenek hűségesek lenni. (Persze nem annak vallják be, akit átvernek, hanem másoknak.)


A kosokat annyira nem ismerem, az egy kos barátom pedig ahogy írtam, nem a félrelépős, bár ki tudja, lehet csak ügyesen titkolja, passz.


A nyilas viszont biztos, hogy nem egy hűtlen típus. A nyilasnak nagyon fontos a viszonzott őszinte szerelem, amibe nem fér bele a félrelépés. A nyilas jóval előbb szakít azzal, akivel nem jut közös nevezőre, mint hogy megcsalná. Egyszerűen nem tűri el az átverést, igazságtalanságot, hazugságot, és ezt magától sem tűri el. Ha a nyilas megtalálja az igazit, akkor az bízhat benne, nem lesz megcsalás.


Hűtlenség témában érdemes szemmel tartani a halakat, bikákat, szűzeket, skorpiókat is, de a rákokkal is érdemes vigyázni, szóval...

2014. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es: köszönöm szépen. Kíváncsi lennék, hogy hogyan tapasztaltad/hallottad eddig a szűz és bika pasik hűtlenségét. Lehet, hogy csak én látom őket nagyon családcentrikusnak? :) Igaz, hogy eddig ezt a két típusú pasit tudtam a legkevésbé megismerni ...

A halak és a skorpió pasik hűtlenségében még teljesen egyetértek, rosszul van az ember, amit azok leművelnek rengeteg szempontból.

2014. jún. 4. 17:10
 16/17 anonim ***** válasza:

Én ismerek hűséges kos pasit is. ;)

Amúgy meg szerintem a hűség kérdését, pont nem a horoszkóp fogja eldönteni.

Én is kos vagyok...bár nőben...még sincs a véremben a csalfaság. Olyannyira, hogy soha az életemben nem csaltam meg senkit.......

2014. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A hülyeségnek nincs határa.Inkább a helyesírással foglalkoznának,nem pedig ilyen baromsággal.
2014. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!