Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi "meghódítása"?

Bak férfi "meghódítása"?

Figyelt kérdés
Tetszik nagyon egy Bak fiú,hétvégén találkoztunk,mondta komoly kapcsolat "szeretne velem". De viszont tegnap óta nem is beszéltünk,olvastam "róluk",hogy nagyon falat húznak maguk köré.Ha én nem írok rá akkor ezek szerint ő nem is fog?
2014. jún. 8. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Inkább menekülj, amíg nem késő.
2014. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Testvérem is bak, de őt nem kell meghódítani, ő lép. Gondolom az erőteljes ikrek, oroszlán beütés miatt. Szóval ne a napjegyre hagyatkozz, hogy ő bak. Ha látszik rajta, hogy tipikus bak, vagyis olyan bizalmatlan, csendes típus, akkor viszont türelmesnek kell lenned. Kevés emberben bízik, neked is ki kell érdemelned. Bizonyítsd be neki, hogy számíthat rád, megbízhat benned. Légy vele gyengéd és figyelmes. Lehet, hogy a bak kívülről ridegnek tűnhet, de ez csak az álca. Belül egy érzékeny, bizonytalan lélek lakozik, amit nem mutatnak meg akárkinek. Sótlannak

tűnhet, de remek humora van. Szerintem csak azért nem ír még rád, mert nem biztos teljesen a szándékaidban. Nem tudja, hogy megbízhat-e benned. Írjál neki nyugodtan és amint összeszedi magát, utána már

ő fog írni neked. Ugyanígy voltam egy skorpió fiúval. Nagyon gyáva volt eleinte szegénykém, de nekem tengernyi türelmem van és amúgyis a félénkékre bukok :)

2014. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak nem értem ezt az eltünést egyik pillanatról a másikra :(
2014. jún. 8. 17:14
 4/19 anonim ***** válasza:
48%

Én inkább azok elől menekülök, akik a horoszkópjuk alapján ítélnek meg embereket.


Nem lehet, hogy a srác is ezért lépett le?

2014. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem hinném szóba sem hoztam
2014. jún. 8. 18:27
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy kicsit puhítani kell aztán megnyílik. Ha komolyan tudod vele éreztetni, hogy tényleg érdekel akkor majd ő is fog keresni.
2014. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
és hogy kezdjek hozzá? mert azóta volt fent de semmi válasz azóta sem tőle :(
2014. jún. 8. 19:06
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne az ilyen ezoterikus hülyeségeket magyarázd bele hanem az EMBERT ismerd meg.
2014. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Bakok ridegek, érzéketlenek és érzékenyek, bizalmatlanok nagyon. Amelyiket én ismertem, az nem volt alkalmas a társas életre.
2014. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De azért az ezotériában is lehet némi igazság szerintem :)
2014. jún. 8. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!