Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika férfi, bak nő? Vélemények...

Bika férfi, bak nő? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 19:43
1 2
 11/16 anonim válasza:
vicces ez a sok negatív tapasztalat. barátnőm bak lány, bika fiúval másfél évig voltak együtt. nekik nagyon harmonikus volt a kapcsolatuk, nagyon egy húron pendültek:) sok függ az aszcendenstől is, néha az jobban jellemzi az embert mint a csillagjegye
2014. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én bak nő vagyok, férjem bika. Tökéletesen harmonikus a kapcsolatunk, mindenben összeillünk. 13 éve vagyunk együtt. Több ilyen párost ismerek, mind jól meg vannak.
2014. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne higgy ilyenekben mint az asztrológia ismerd meg a másik embert. Egy bika, egy bak, vagy egy ikrek is lehethozzád való de lehet egy bunkó is.
2014. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
3-as érdekes, amiket ír. Igaz, hogy közelebbről nem figyeltem meg még két Bak-ot, de kivülről nagyon harmónikusnak tűnik a kapcsolatuk ... vagy csak jól leplezik :)
2014. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Kedveskéim, nagyon sok függ az aszcendens és holdjegytől. Nagy általánosságban nagyon jól kiegészítik egymást.
2014. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ez-meg-az ***** válasza:
földjegyű mind2. rossz már nem lehet
2014. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!