Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a bak ferfiak? Van...

Milyenek a bak ferfiak? Van akinek az, vagy akinek az van?

Figyelt kérdés
es akinek a parja az,annak mi a horoszkopja?jol kijönnek? a bak olyan zarkozott termeszet,nehezen lehet vele baratkozni,pedig en szeretnek,nem szereti ha megerintem. ovakodik,eleg hatarozott.önallo.jol erzi magat egyedül is ugy latom,boldogul az eletben,de sztem neki is jo lenne egy tars aki kenyezteti.csak titkolja,vagy mi?

2014. júl. 8. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mi a horoszkópod?
2014. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
azaz milyen jegyű vagy?
2014. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen! Sajnos vagy nem sajnos a bak valóban ilyen. De a zárkózottság mögött nagyon is érzelmes, és jellemes ember van. Nekem volt bak pasim, és ő is zárkózott volt, de ugyanakkor a barátaival meg nyitott volt, szűk körben.
2014. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Rám ez még illik is valamennyire de van hatalmas pofajú szintén Bak ismerősöm..
2014. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Apám bak, nála kevésbé zárkózott embert nem igazán ismerek. Bárkinél képes leragadni, és órákat beszélgetni vele, még akkor is, ha csak tíz perce találkoztak. Szóval az asztrológia még mindig bullshit.
2014. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Jah, utolsónak igaza van. Én meg ismerek olyan skorpiót, aki full zárkózott, pedig erre a jegyre egyáltalán nem jellemző!
2014. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
1-nek: en nyilas nö vagyok.Es erdekel a horoszkop,bar a többiek szerint hülyeseg,de en ugy veszem eszre reszben h igaz többnyire,persze ez a kesöbb kialakult szemelyisegtöl is függ.hogy nevelt`ek,mik az elmenyei az eletben,rossz vagy jo,stb..
2014. júl. 8. 11:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem 70-es véletlenül, vagy 72-es?
2014. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem,adj hozza egy huszast. 1 vagy? miert kerdezel ilyeneket? :)
2014. júl. 8. 11:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Mármint 90-es? Azért kérdezem, mert a születési év is befolyásolja a jellemét (kínai horoszkóp).
2014. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!