Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nők miért rajonganak...

Vízöntő nők miért rajonganak annyira a Skorpió jegyű férfiak iránt?

Figyelt kérdés

Több esetben is azt vettem észre, hogy a legkétesebb viselkedésű és kinézetű Skorpió pasik után (akikre többen is azt mondják, hogy vigyázni kell velük) teljesen odavannak a Vízöntő nők és akár tűzön-vízen át követik őket. Miért van ez szerintetek?

Ugyanez a rajongás jellemző munkahelyi viszonyban a Vízöntő férfi és Skorpió férfi között akkor is, ha sokszor pl. a Skorpió férfi csúnyán átveri a másikat.

A komoly válaszokat előre is köszönöm szépen.



2014. jún. 4. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem igazán hiszek benne, hogy ezt így, csillagjegy alapján lehetne általánosítani, de véletlenül mi is pont Vízöntő nő, Skorpió férfi páros vagyunk a férjemmel. :D Nekem valamiért alapból elég sok Skorpió érdekeltségű (Napjegy, aszcendes, bolygóhalmozódás) személy van, volt a környezetemben, akik közel állnak hozzám: barátok, családtagok, például anyukám is az.

Nem tapasztaltam, hogy kétes viselkedésűek lennének, inkább nagyon érzelmesek.

2014. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha igazad lenne, mivel én Skorpió vagyok és egy Vízöntő lányt szeretek, aki látszólag nem szeret viszont, szóóval most szurkolok hogy ez bejöjjön:D
2014. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
A vízöntő és a sporpió alapvetően egyáltalán nem passzol, persze biztos sok minden mástól is függ, aszcendens, stb., de én (vízöntő nő vagyok) konkrétan kerülöm őket és ők sem nagyon mernek a közelembe jönni. Nagyképűek, mindenen megsértődnek, nincs kedvem a hülyeségeiket hallgatni. Nekem szinte minden barátom vízöntő.
2014. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Vízöntő vagyok és nem kedvelem a skorpiókat, hisztisek és sértődékenyek.
2014. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Degeneráltak hisznek eféle baromságokban.
2014. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És szegény nyilas férfiakat kik kedvelik?:(
2014. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
A szegényeket senki.
2014. jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Vizöntőt csak a vizöntő képes elviselni, esetleg egy mérleg. Nem bántásból mondom, de sokszor nekem is az idegeimre mennek. Tényleg mintha másik bolygóról jött volna sok.
2014. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, a mérleg se nagyon viseli el a vízöntőt, leginkább csak a kos és talán az ikrek.
2014. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a kos sem, mert neki szenvedélyes partner kell, nem pedig egy rideg próbababa. Ha a vizöntőnek vizes vagy tüzes holdja vagy vénusza van, akkor még elmegy, amúgy nem.
2014. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!