Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyű szülő a...

Melyik csillagjegyű szülő a legszigorúbb?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elsősorban nem ettől függ, de kíváncsi lennék egy statisztikára. Nekem apukám kos és nagyon szigorú.
2014. máj. 21. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
oroszlán
2014. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:
51%
a marha a legrosszabb.
2014. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amelyiket gyerekkorában verték otthon.
2014. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező: igen, pont az ismerettségi körömben van olyan, ahol az apuka Kos jegyű és nagyon szigorú, de csak azért, mert minőségi életet akar nekik, készíti elő pénzügyileg is a jövőjüket, csak azt éppen egy nagyon rendszertelen, alkalmazkodni nem képes gyerek nem tudja majd megbecsülni és tovább vinni, ezt látom náluk a családban.

A Bak nőt mondanám nagyon szigorú anyának, de ugyanígy a z Oroszlán nőt is és a Szűz apukát.

2014. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az oroszlánnál egyáltalán nem tapasztaltam szigort.

Olyan hawaii van náluk, hogy megirigylem skorpió szülötteként, de nem cserélném le :)

2014. jún. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:)
2014. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!