Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki hisz a vonzás törvényében...

Aki hisz a vonzás törvényében írna? Ha valamit nagyon szeretnénk, de nem görcsösen, akkor lehet hogy teljesül valamilyen formában?

Figyelt kérdés

Nekem már volt rá példa. Nem olyan dologban amiért tud is tenni az ember (tehát tanulással pl.) ,hanem más témában.

Ha félünk valamitől hogy bekövetkezik,nagyobb eséllyel válik az is valóra?

(légyszi beszólásokat ne írjatok)



2014. aug. 5. 18:52
1 2
 11/15 Napfonat ***** válasza:
84%

Nos, nekem ezúttal is bizonyíték áll rendelkezésemre!

Én nem bevonzásnak, hanem gondolattal teremtésnek hívnám!


Egyszer elegem lett abból, hogy kicsiny szülőfalum annyira lepukkant! Évekkel ezelőtt - talán szakmai ártalomból - elkezdtem kitalálni, hogy hogyan lehetne a falucskát megújítani. Konkrétan vizualizálni kezdtem, ahogyan alapjaival együtt felszedik a komplett útburkolatot, hogy vadonat új utat csináljanak, bevezetik a vizet, a közvilágítást, a valódi ADSL-hálózatot, satöbbi-satöbbi! Ahhoz, hogy megvalósuljon, a megújítást ki kellett terjeszteni a szomszédos falvakra is. Egy idő után megszállottan tervezgettem magamban a dolgot, fejben még körforgalmakat is terveztem! Az egész elmebeli "projektemet" kb. egy 1100 négyzetkilométernyi területre vetítettem ki, 42 falura, külföldön!


Két évvel később hajszál pontosan úgy történt minden, ahogyan én hónapokig terveztem a fejemben, általában lefekvés után, miután a feleségem már elaludt! Tök pontosan ugyanúgy történt minden, az új boltocska, a benzinkút, a körforgalmak mind-mind oda kerültek, ahová "terveztem" őket!!!


Azóta komolyabban foglalkozom a gondolattal teremtés dolgon!

2014. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
63%

HISZEK, es volt ra nem egy pelda hogy sikerult bevonzani, de nem csak embert

ugyanugy rossz dolgot is lehet, ha folyton a rosszat mondigatjuk:(

2014. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (főleg a normális) a válaszokat! Szép napot mindenkinek!^^
2014. aug. 6. 08:15
 14/15 anonim ***** válasza:
Az 1-es válaszoló egy igazi idióta.. :D
2014. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

"Egy pillangó megrebbenti a szárnyát és elered az eső"

én hiszek benne! és szeretek is hinni benne.

Sokszor történik olyan ami teljességgel rajtam kívül áll, persze álmodoztam róla és tettem is érte, de valahogy nem akkor valósul meg sőt nem is pont úgy :) de ilyenkor tudom, hogy kinek köszönjem meg. Hívhatjuk teremtőnek, univerzumnak kinek hogy tetszik :)

2014. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!