Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő a rák férfival hogy...

Rák nő a rák férfival hogy jön ki párkapcsolatban hosszú távon?

Figyelt kérdés
Megismertem egy rák pasit és valamiért nagyon vonz, össze akarok jönni vele, de nem tudom milyenek a rákok együtt egy párkapcsolatban.
2014. szept. 1. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

szabdaljak egymast az olloikkal.


ostoba dolog egy horoszkoptol fuggove tenni a parkapcsolatot, ugy fog a hiedelmeid miatt elmenni melletted az 'igazi', hogy eszre sem veszed.

2014. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Rákokkal beszélgetsz? Mit szívtál te ember?
2014. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom jóindulatú.
2014. szept. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

Általában véve nem szoktak jó páros lenni az azonos csillagjegyűek. Persze az egész horoszkópot nézve lehetnek kivételek, akiknél jól működik.


A rákok viszont különösen ritkán bírják egymást hosszú távon. Azért, mert elsősorban otthon kell jól kijönniük, együtt élniük. És amíg egy rák a munkahelyen, iskolában, baráti vagy egyéb társaságokban nagyon kis csöndes alkalmazkodó, "neki minden jó úgy, ahogy más akarja" típus... Addig otthon semmiben sem hajlandó alkalmazkodni a családtagjaihoz, mindenkitől elvárja otthon, hogy az ő igényei szerint ténykedjenek, ha valami nem tetszik neki, akkor kritizál, hisztizik, ordibál. És ami a legrosszabb, hogy mindezeket inkább utólag teszi, tehát ha pl egyik családtagja megkérdezi, hogy szerinte hogy legyen ez vagy az, akkor ő nem válaszol, hümmög, nem tudja. Aztán mikor ezután a családtag saját feje után egyedül megoldja a dolgot és már az kész van, akkor utána kezd el reklamálni, hogy de nem így kellett volna, hanem úgy, és különben is miért nem találtad ki a gondolataimat.... Ilyen egy rák otthon. A párjával is, a gyerekein főleg uralkodik, és a saját szüleit is képes uralma alá hajtani, ha azok befolyásolhatóbbak.

Na ezek után el lehet képzelni, hogy mi történik akkor, ha két ilyen ember akar egymással együtt élni... (Mint a rossz pénzt, úgy ismerek egy ilyen párost, hát ők ideje korán elváltak, pereskedtek évekig, és jól megnyomorították egy gyerek gyerekéveit.)


Egy rákkal nagyon nehéz együtt élni, olyan társ való hozzá, aki egyrészt engedékenyebb, képes lemondani dolgokról a másik miatt, és van benne annyi erő és határozottság, ami logikusan használva megtud győzni néha a saját elképzeléseiről is egy rákot... Na pont ez hiányzik a rákokból, ezért rossz párjuk egymásnak...


Egy rák férfi még könnyebb eset, mert a férfi lényéből fakadóan képesebb otthon engedni a párjának ebben-abban, így több csillagjegyű nővel is passzolhat.

De egy rák nő... hát nem is tudnék olyan jegyet mondani egyet sem, ami tuti nyerő! Melyik férfi tudja elviselni, ha szolgaként kell élnie otthon egy uralkodó nő társaságában? Aki kellően megalkuvó, beletörődő, csöndes, (már-már papucs), ugyanakkor jó egzisztenciával rendelkező, adakozó, aki megad a nőnek mindent szó nélkül, olyan pasi bírja hosszú távon vele.

Inkább tehát ilyen személyiséget kell keresnie, és nem csillagjegy szerint nézelődni. De elég valószínű, hogy nem egy rák férfi lesz az.


Ki kell próbálni vele együtt élni, és akkor kiderül! lakva ismerszik meg a másik, ahogy a mondás tartja...

2014. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Itt is elmondom. A csillagjegy csak lehetőség nem pedig egy ketrec. Nem biztos, hogy mindketten teljesértékű rákok vagytok, mivel minden ember minden csillagjegy tulajdonságával rendelkezik, csak más arányokban.


A rák kiteljesedni a humanitárius munkákban illetve a szociális munkákban tud, de ugyan így az orvosi terület is érdskli, hisz a rák egy önfeláldozó jegy. Ugyanakkor a testisége vele szemben a bak, ami ha elfajul, akkor szörnyű karatosságba fajulhat. Ez az akaratosság, ha mindkettőtökben megvan, akkor az egymásért élés átfordul egymás ellen élésbe.


Két rák jó értelemben egy példamutató és minden nő álltal vágyott szerelmi kapcsolat lehet, ugyanakkor, ha ez nem a jó oldala a rákoknak, akkor ugyan csak példamutató lesz, hogyan ne éljünk párkapcsolatban.


Itt minden attól függ, hogy a bakot hoygan tudja kezelni mindkét fél önmagában és a másikban.


De mondom mindez akkor, ha mindkét fél a rák tulajdonságokra legjellemzőbben él. Ha elcsúszik bármelyik az ikrek vagy oroszlán irányába már teljesen új szituról van szó.


Nehéz ezt így megmondani. Nem kell ezt törvénynek venni. Van benne törvényszerűség, de nem börtön ez.

2014. szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy rák nőként a munkahelyen általában visszahúzódóbb, csendesebb vagyok. Az is igaz, hogy könnyen felhúzom magam és ilyenkor sértődős, durcás vagyok. Illetve, hogy könnyen elérzékenyülök egy-egy bizonyos helyzetben. De sosem szoktam hisztizni, ordibálni otthon. És pont, hogy alkalmazkodónak tartom magam, főleg, ha valaki határozottabb, karakteresebb személyiség. Nem szeretem, ha valaki tutyi-mutyi és mindent rám hagy, mert én sem vagyok egy magabiztos, erős, határozott személyiség.


Szóval ez tényleg csak egy általánosság. Csak azt gondoltam, hátha valaki már látott, hallott, vagy tapasztalt ilyen párost.

2014. szept. 2. 18:21
 7/13 A kérdező kommentje:
Bakkal volt már kapcsolatom, de soha többet. Soha nem fejezte ki az érzéseit, nem volt benne semmi szenvedély, ő meg nem értette, hogy miért olvastam ezt a fejére.
2014. szept. 2. 18:28
 8/13 anonim ***** válasza:
A kettőt külön-külön ismerem. Rák pasi srámomra nagyon feminin, sokszor vannak hisztis megnyilvánulásai, nagyon gyáva és hajlamos a hazudozásra, a Rák nő pedig a nőtársai között eléggé undok és irigy, hátuk mögött pedig ne is mondjam. Ennek a kettőnek a kombinációja eléggé furcsa lehet ...
2014. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A rákból is vannak többfélék. Amilyet te írtál, olyanokat én is ismerek, sajnos. De én pont az a fajta vagyok, hogy inkább nem vagyok rosszindulatú és nem beszélek ki senkit a másiknak, mert félek, hogy visszaüthet, a konfliktusokat meg nem szeretem. Rák férfiakat meg őszintén szólva nem ismerek.
2014. szept. 2. 19:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a pasi és megtudnám hogy mindössze ilyen babonák alapján alakítottad a velem való kapcsolatod, azonnal dobnálak.
2014. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!