Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek van abban igazság...

Szerintetek van abban igazság hogy csak azok a párok jönnek jól ki egymással akiknek a horoszkópjuk is összhangban van?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

szerintem van benne igazság. Az égitestek állásától függően mindig más és más elektromágneses sugárzás éri a Földet, így az újszülöttet is.

Eddig ha nagyon megtetszett egy-egy lány, arról utólag mindig kiderült hogy a horoszkópja pontosan hozzám illik.

2014. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

'Az égitestek állásától függően mindig más és más elektromágneses sugárzás éri a Földet,'


Ez, kerem, konkretan maszlag. Az egitestek allasa (kiveve a Napot) az egvilagon semmi ilyet nem befolyasol. A bolygok a Foldtol mert tavolsaguk miatt az egbolt toredekszazalekban kifejezheto reszet 'takarjak ki', igy a Foldre erkezo sugarzas mennyiseget, minoseget semmiben nem befolyasoljak.

2014. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem van benne valami. Egyszerűen van pár csillagjegy,akivel már-már taszítjuk egymást. Pedig nem az a fajta vagyok,aki megismer valakit,és rögtön arra gondol, hogy horoszkóp szerint összeillünk-e. De valamiért a rák,szűz és bika emberek irritálnak. Az apukám, párom, testvérem, legjobb barátnőim meg mind nyilasok! Ez tényleg nem lehet véletlen. Valami hatásának csak kell lennie a személyiségre annak h ki mikor született. Nem valami spirituális hülyeségre gondolok, biztos van rá valami ésszerű magyarázat is.
2014. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3:

nem ikrek esetleg vizonto vagy egesz veletlenul?

2014. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolog ez :) Én nyilas vagyok, elvileg a rákokkal nem kellene működnie a dolgoknak, mégis az első "nagy szerelmem" is rák, és a barátom is, másoknál nem éreztem ilyet mint náluk :)
2014. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
61%
Én halak jegyű vagyok, és szerintem lehet ebben a vonzásban valami. Eddig a barátaim/barátnőim többsége halak és rák jegyű volt, amin amikor kiderült, eléggé meglepődtem. Ezen kívül ugyanez volt a párkapcsolatokban, az első nagy szerelmem is rák jegyű volt, később megismertem még 2 pasit akik szintén rák jegyűek voltak, sőt fura módon hónapra és napra is pontosan ugyanakkor születtek csak az év külömbözött. A mostani párom pedig halak jegyű, és jól megvagyunk. Úgy néz ki, engem az élet a rákok, és halak mellé sodor. Nem tudom miért van ez így, de biztos nem véletlen! 24L
2014. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
A horoszkópok hülyeségek. Semmi köze ahhoz, hogy két ember hogyan jön ki egymással. Sőt! a horoszkóp sem illik minden azonos időben született emberre.
2014. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
66%
Az első párom ikrek volt, az elején nagyon jól ment minden, aztán katasztrofális lett a kapcsolatunk - pont olyan formában, mint amit a bak-ikrek párosnak "jósoltak". Kosokkal sem tudok zöld ágra vergődni semmilyen téren, de oroszlánnal sem. Víz és föld jegyek eddig okés volt, de a tűz és levegő elemekkel rendre megszívtam belátható időn belül. Hogy ez véletlen lenne-e azt nemtom, de mindenesetre elgondolkodtató.
2014. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Spilerke ***** válasza:
76%
Hát szerintem nincs benne igazság, mert már sokszor láttam, és bizonyára nem csak én, hogy az asztrológiailag össze nem illő párok tartós párkapcsolatban élnek már hosszú ideje. Szerintem, ha nem a horoszkópot bújnád, és nem tekintenél mindenkire úgy, mint ha az valamilyen csillagkép lenne, akkor magad is rájönnél erre.
2014. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalom minden kapcsolatomban, nemcsak párkapcsolatban, hogy elég szépen látszanak a szinasztriában az egymással nehezebben összeegyeztethető tulajdonságok. De ez nem jelenti mindenképpen azt, hogy ezek miatt két ember rosszul kellene, hogy kijöjjön egymással. Ez már legtöbbször inkább a két embertől függ.
2014. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!