Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek van abban igazság...

Szerintetek van abban igazság hogy csak azok a párok jönnek jól ki egymással akiknek a horoszkópjuk is összhangban van?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 12:20
1 2
 11/15 anonim válasza:
A pont a 7-é. Nemhogy a jegy, nekem volt egy osztálytársam akivel egy napon születtünk, meg jópár, akivel egy héten, de azonkívül, hogy mindannyiunknak két lába meg két keze van, nem tudom mi közös még!!!!! A fiam is egy napon született a haverjával, ég és föld a két gyerek!
2014. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Krisztinka7679 válasza:

Mindenképpen van ebben a horoszkópban valami.Sok emberről némi ismeretség után megmondom milyen jegyű,új kollégákon "kísérletezek"Férjem halak,márc.20.

Jött egy kolléga,minden mozdulata,a szótlansága,precizitása,és disznó humora eszembe juttatta a férjem.Rá kérdeztem -halak vagy,és márci 15-20 közt születtél?

-márci 17.-én te boszorka!

Aki ikrek vagy vízöntőnek tippelte a nyilas jegyű hozzá szólónkat,nem sokat tévedett,még ők akik,hasonlítanak ezekre a jegyekre,egymással jól kijönnek.

2014. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A nyilas és az ikrek nem is jön ki jól, mint pár! Max felületes haverként igen, de ne tovább, mert sírás lesz!
2014. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
51%
Az egesz asztrologia olyan, mint a vallas: vagy hiszel benne, vagy nem.
2014. szept. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem hülyeség az a lényeg h szeressétek egymást
2014. okt. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!