Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak nők rossz tulajdonságaira...

Bak nők rossz tulajdonságaira lennék kíváncsi, amelyeket ti is tapasztaltatok? Ezek mennyire vannak meg a Bak pasikban is?

Figyelt kérdés
Akiket nem érdekelnek a csillagjegyek, megkérem szépen, hogy ne írjanak. Köszönöm.

2014. szept. 30. 19:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%

Előző vagyok.Persze,hogy vannak jó tulajdonságai is, mint mindenkinek....:)

Csak a kérdező a rossz tulajdonságokat kérdezte,amik megvannak a bak ffiakban is...:)


Tehát a jók: megbízható, pontos,kitartó, szívós, elkötelezett, jó munkabírású,őszinte,nyugodt...

2014. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

9-es: Nagyon igazad van, pont ezeket tapasztaltam én is a Bak férfiakkal kapcsolatosan, nagyon jól ismered a fiadat :).

Párkapcsolatokban és házasságokban is ugyanolyan ridegek, számítóak és anyagiasak, szexről nem is beszélve.

2014. okt. 8. 08:52
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

Akit én ismerek bak nő.. nagyon könnyen megsértődik és sokáig dédelgeti magában ezt a sértődöttséget.

anyagiasságot nem vettem észre rajta, viszont hatalmas elvárásai vannak másokkal szemben. Inkább a férfiakkal szemben. Külsőre ő visszafogott, átlagos, de a kirívóan helyes, öltönyös, jó egisztenciájú (nem gazdag, de valamilyen formában mindenképpen hatalmat birtokló) férfiakat szemeli ki. Eddig még nem kellett egy kiszemeltnek sem, ezért inkább szűz még így 25 évesen is. Kedves viszont, ha az ember valamiben segítségére van azt rögtön vissza is adja amint lehet, de mindig így "kicentizve", hogy se több, se kevesebb ne legyen annak a szónak/tettnek a súlya. Romantikus és álmodozó legbelül, de kívűlről megközelíthetetlennek tűnik. elég csendes.

több bakot nem ismerek, csak őt, ő ilyen.

2014. okt. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13-as, nagyon részét azoknak, amiket leírtál, magam is tapasztaltam, köszönöm :)
2014. okt. 19. 10:51
 15/15 anonim ***** válasza:
45%
Bár, régi a kérdés, de én azért leírnám a véleményemet. Nem voltam soha horoszkóp párti, de eddig ahány olyan személlyel találkoztam, akinek huzamosabb ideig nem bírtam elviselni a társaságát, arról később kiderült, hogy bak. Nekem nagyon hamisnak tűnnek, viszont nagyon jól színészkednek. Szerintem sokáig nem is leplezik le őket. Olyannal sem találkoztam, aki dolgos lenne, bár tényleg ezt állítják magukról. Nőben többnyire úrinők, akik képesek 2 utcányi gyaloglás elkerülése érdekében is beültetni a pasijukat a volán mögé. Önzőek, néha persze segítenek, ha profitálhatnak belőle. Merevek, és nem fogadják el mások véleményét. Valamiért azt gondolják magukról, hogy amit a fejükben kigondolnak, az az eredet. Sosem ismerik be, ha hibáznak, inkább megpróbálják másra kenni. Osztják az észt olyanban, amihez közük sincs. Pl. volt egy olyan ismerősöm, aki mindenkit kioktatott a gyereknevelésről úgy, hogy èletében nem volt 2 percnél többet gyerek társaságában. Volt olyan is, aki mások munkájának minôségét bírálta úgy, hogy életében nem dolgozott. Nem is lenne amúgy baj velük, ha nem lennének ennyire hamisak, mert amúgy viccesek, és a folyamatos okoskodást leszámítva jó beszélgető partnerek.
2017. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!