Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek miért mondják azt...

Szerintetek miért mondják azt hogy a vízöntők perverzek? Én is vízöntő vagyok és nem vagyok az, legalábbis az végtelen százalék hogy nem fektetnék le egy lányt az első éjszaka, de egy darabig tuti nem.

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 22:08
 1/2 intrepid ***** válasza:
Vízöntő vagyok én is, nincsenek kirívó dolgaim. Persze kipróbáltam már jónéhány pózt, némelyik talán a káma szútrában sincs benne, de ezeket mások is csinálják, de ettől még ők sem perverzek. Ha engem annak neveznének, zavarna, mert tudom, nem vagyok az.
2014. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert valakit/valakiket azzal a tulajdonsággal is fel kell ruházni!

A perverzitás olyan gyakori és egyéntől függő tartalom, hogy ezt kihagyni nem lehetett!

Ami két személynek megfelelő, az a harmadiknak nem lehet perverz, hiszen köze hozzá semmi!

2014. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!