Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan törhetek be egy skorpiót?

Hogyan törhetek be egy skorpiót?

Figyelt kérdés
Az olyan válaszoktól mint: a skorpió egy állat és társai légyszíves kíméljetek, személyes tapasztalat is jól jön. Látom, hogy udvarol nekem, hogyan tudnék neki segíteni, mit/miket csináljak? Mivel hódítsam meg, adjam önmagam, úgy vettem észre, hogy inkább nyerő nála az őszinteség, humor, intelligencia. Ő az a tipikus tipikus skorpió férfi.

2014. dec. 1. 21:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

nem kéne győzni.

Mert bizotsan ki fogod tdni találni a módját hogy győőzzél.

de azzal vesztesz. és egyedül maradsz.

te a nyeremény vagy nem az aki győz.

2014. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

A skorpió pasi olyan mint a skorpió nő.Tanácsaim: ne erőltess rá semmit,mert akkor elmenekül.Ha nem szereted az érzéki,szenvedélyes dolgokat,ne kezdj ki Skorpióval!Nekünk(mivel én is skorpió vagyok) a szenvedély az életünk.

Ezt meg így utóiratnak írnám:) lehet a skorpiókat csesztetni,ba*zkodni hogy mennyire szar,ge&i,hazudós alakok,akkor is a legerősebb jegy,és az is marad,ezellen az irigység és a bántalmazás higgyétek el kur*ára nem segít mert a Skorpiók LESZARJÁK ha valaki utálja őket.

Nagyon jól megírta egy kedves asztrológus,idézem: "A Skorpió emberek mindig is keménynek tűntek a külvilág számára,ami miatt az ember vagy nagyon vonzódik hozzájuk,vagy inkább nem is találkozna velük,de a Skorpió ember minden embernek tükröt mutat,ami megmutatja a hibáink és a jó tulajdonságaink" milyen igaz!TÜKÖR!!!

2014. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
köszi, Kos nő vagyok, és igen imádom az olyasmit amit írtál, és oké akkor én leszek a nyeremény, és igen belátom, hogy logikusan jobb ha én vagyok a nyeremény :)
2014. dec. 25. 21:59
 24/33 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból modnom,a Skorpiót nem lehet betörni sem megváltoztatni. Elég nehéz eset.

4 skorpió bolygóm van

2014. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarom én betörni, és jó úgy ajogy van, pont így 👍💑
2014. dec. 29. 23:31
 26/33 anonim válasza:

Szia!

Kos nő vagyok. Most próbálom magam összekapirgálni egy skorpió pasi után. Ennyire sok darabra soha nem törtem még. Iszonyatosan intenzív kapcsolat volt. A betörést már lehet, hogy meg is bántad, hogy kiírtad. Valóban lehetetlen. Az történt, hogy ő tört be engem, ami eddig még senkinek nem sikerült, pedig 36 vagyok.

Próbáld meg, nagyon sok minden függ attól, milyen a személyiségetek, de nagyon meg tudom érteni, ha vonzódsz, mert ha igazi skorpió, akkor igen erős szexuális kisugárzása lehet, ami nálunk kosoknál sajnos mindent visz. Azt viszont tanácsolom, hogy amikor érzed, hogy már feladtad magad és még mindig nem elég, akkor rúgd fel azonnal a kapcsolatot. Kérdésedre válaszolva: sehogy ne próbáld meghódítani, mert tökéletesen átlát rajtad. Csak magadat add, mert úgyis azt látja. És az egyik válaszolónak maximálisan igaza van, ne is próbáld hangsúlyozni ezt vagy azt a tulajdonságodat, legyél igazán önmagad. Ezt veszi, viszi, vagy mehet tovább.

És a skorpió pasinak is igaza van, aki ide írt: esküszöm, hogy tükör! Saját tapasztalat.

2015. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

szia, én is kos vagyok, nagyon erősen :-)

és igen én is ezt látom jónak, ha önmagam vagyok, mondjuk máshogy nem is érzem jól magam, nem vagyok jó színész

és pl társaságát nekem direkt, neki spontán módon keressem, vagy várjam míg ő lép?

2015. jan. 21. 15:44
 28/33 anonim válasza:

Ismét a 26-os vagyok.

Hogy lépj-e? Szerintem igen, mi kerülgettük egymást legalább egy évig, aztán egyszerűen megszólítottam, mert nem bírtam tovább várni. Azt állította, hogy pár nap múlva már kezdeményezett volna, de szerintem ez nem igaz. Úgyhogy attól eltekintve, hogy ilyen "erős" egyéniségek, egyáltalán nem biztos, hogy komolyan kezdeményezni fog.

2015. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Tényleg?

Nálunk még decemberben volt egy nagyobb "hullám" amikor tényleg nagyon szerelmesek voltunk, ő is nagyon udvarolt azóta nem is nagyon találkoztunk, de már megint egyre jobban érzem, hogy kell nekem, a személyisége, ő maga, a titokzatossága.

Decemberben nagyon nyitott volt felém, kérdezgetett, látszott rajta,

én meg annyira olyan fajta vagyok, hogy egyszerűen ne mertem a szemébe nézni, mert tudtam, hogy mit akar

Egyébként meg rajta láttam, hogy szerelmes, de úgy voltam vele, hogy nem kell még egy csalódás, de végül is magával rántott

4 év van köztünk

2015. jan. 22. 12:41
 30/33 anonim válasza:

Ismét 26-os vagyok

Ja, ha itt tart a dolog, hogy már volt köztetek valami és most próbálod kicsit szorosabbra fűzni, akkor szerintem hagyd. Ez más esetekben is igaz, hogy ha már a pasi tudja, hogy kell neked, és mégsem tesz különösebben semmit, akkor talán a "nem kellesz eléggé" helyzet áll fenn. Nem bántani akarlak, de sok szenvedéstől kíméled meg magad.

Vagy - mivel nem tudom pontosan mi a helyzet - mivel nincs vesztenivalód, kerek perec vond kérdőre, állítsd döntés elé. Nem tudom, hány éves vagy, de az egymás kerülgetésének tizenéves korban van az ideje.

2015. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!