Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan törhetek be egy skorpiót?

Hogyan törhetek be egy skorpiót?

Figyelt kérdés
Az olyan válaszoktól mint: a skorpió egy állat és társai légyszíves kíméljetek, személyes tapasztalat is jól jön. Látom, hogy udvarol nekem, hogyan tudnék neki segíteni, mit/miket csináljak? Mivel hódítsam meg, adjam önmagam, úgy vettem észre, hogy inkább nyerő nála az őszinteség, humor, intelligencia. Ő az a tipikus tipikus skorpió férfi.

2014. dec. 1. 21:49
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
tudom, hogy 'kiválasztott' látom rajta :)
2014. dec. 2. 13:40
 12/33 anonim ***** válasza:

Épkézláb férfi segítség nélkül is képes udvarolni.Nem szükséges "betörni"."Miket csináljak?"....

Hát, ahogy így jellemzed a helyzetet és hozzáállásodat, szerintem semmit.Ha valóban intelligens, akkor elmenekül, ha meg nem, akkor valószínű méltó párja lesztek egymásnak.

2014. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Olyan sok itt az okos, intelligens, pénzes, izmos és még sorolhatnám milyen ember, bocs, hogy próbálok neki segíteni, én érek elnézést, hogy megnézted a kérdésem. Elfogadva? Helyes.
2014. dec. 2. 15:43
 14/33 A kérdező kommentje:
bocs *kérek, mert felismerem a hibáim
2014. dec. 2. 16:06
 15/33 anonim ***** válasza:

Eléggé sok Skorpióval találkoztam eddig, férfivel, nővel, de akármennyiszer is nyitottam velük tiszta lappal, úgyja és újra rá kellett jönnöm, hogy a baj velem van azért, mert egyáltalán szóbaálltam velük. Nyilas vagyok.

Jó tudnod azt is, hogy nagyon szeretik, ha embereket ugraszthatnak össze, illetve ha sz.rt kavarhatlak ...

2014. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
kösz a normális választ :)
2014. dec. 2. 17:30
 17/33 anonim válasza:

Nekem van egy Skorpióbetörő-készletem, kölcsönadom, ha gondolod. :)


Amúgy úgy, mint bármely más emberrel tennéd. Mosolyogj, nézz csábosan, dicsérd, stb.!

2014. dec. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
Én skorpió vagyok. 26/F
2014. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
meg ne próbáld megváltoztatni, vagy a saját véleményedet ráerőltetni, mert akkor halott az ügy, hidd el, volt dolgom valódi skorpió pasival. ne akard irányítani, megmondani, hogy mit csináljon, de legyél határozott, tudd, mit akarsz, legyél nyílt, beszélgess vele sokat, de vigyázz, mert lehet, hogy te nagyon megnyílsz neki, de ő titokzatos marad akkor is, nem fogja felfedni a mély dolgait. a humor és intelligencia minden pasinál bejön...egyébként vigyázz vele, mert nagyon könnyen belelát az emberbe, rögtön tudni fogja, hogy mit vársz tőle. ja, még annyi: a testi kapcsolatot nem veti meg, nem árt, ha "belevaló" vagy. a skorpió sok mindenkinek udvarol, egyszerre több vasat is tarthat a tűzben, szóval óvatosan kedves nőtársam :D mindenképpen hamar tisztázd vele, hogy te pontosan mit érzel iránta. összegezve: nyíltság, humor, bájos mosoly, életrevalóság, bátorság bejön a skorpiónak, de legyél kicsit megközelíthetetlen is, titkokkal, hogy megfejthessen :) 20/L
2014. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
köszköszkösz
2014. dec. 3. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!