Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfinak mire van...

Nyilas férfinak mire van szüksége egy hosszabb kapcsolatban? -őszintén

Figyelt kérdés

Többször azt vettem ésre, hogy szinte csak a külsőre adnak, nem képesek azt sem elviselni, ha a melletük lévő nő nem mindig van top formában, s meglep az, amikor éppen a legkeményebben irányitó és ellenőrző nőkkel jönnek össze ők, a nagy független tipusok ...

Köszönöm szépen a komoly válaszokat.



2014. dec. 24. 22:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem nyilas férfi a párom, lassan 1 éve. Szinte teljesen úgy van, ahogy mondjátok. Szüksége van a szabadságra, az újdonságra, a nyüzsgésre. Az én páromnak volt egy hosszú kapcsolata (12 év) és nem csalta meg a lányt, mert szerette. Aztán akit nem vett komolyan, azt megcsalta. Nem hinném, hogy engem megcsal, megbízom benne. És ez a kulcs: ha bízol benne, nem ellenőrizgeted, nem hisztizel, nem féltékenykedsz, akkor a tiéd. Nem akar másé lenni, mert megkapja tőled, amit akar és hozzád ragaszkodik. Az újdonság érzését pedig úgy gondolom, hogy nem másban keresi.
2015. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!